Mudanya Tirilye Satılık Bahçeli Ev

Mudanya Tirilye Satılık Bahçeli Ev sahile dakikalar içinde yürüyerek ulaşabileceğiniz konumu ve uygun fiyatı ile alınması önerilen gayrimenkuller arasındadır.

Tirilye Satılık Ev

Tirilye satılık ev almak isteyenler için fırsat olarak nitelendirilebilecek gayrimenkul toplamda 270 m2 olup 110 m2 ev geriye kalan 160 m2 bahçeden oluşmaktadır. Tirilye’de satılık müstakil ev için istenilen fiyat kısa süre için 700.000.-TL olup tarihi dokusu ve lokasyonu ile mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Zeytinbağı satılık ev müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber bölgede 100 m2 arsaların 150.000.-TL civarında satıldığı düşünüldüğünde Bursa’da kelepir gayrimenkuller sınıfında yer alabilir.

Tirilye Satılık Bahçeli Ev

Tirilye satılık bahçeli ev ve villalar denildiğinde bölgenin lider gayrimenkul firması Mudanya Mudi Emlak akıllara ilk olarak gelmekte olup zeytinlik, bağ, bahçe, müstakiller ve yatırımlık gayrimenkullerde portföyümüzde sizleri beklemektedir. Tirilye’de ev bahçe ve iç dekorasyonunu kendi zevkinize uygun dekore etme imkanı bulabileceğiniz gibi kira getirisi yüksek gayrimenkuller arasında da yer almaktadır.

Zeytinbağı Satılık Bahçeli Ev

Zeytinbağı satılık bahçeli ev sizlere doğa ve tarihle başbaşa yaşama şansı sunacağı gibi her geçen gün prim yapan bölgede yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Tirilye satılık ev almak isteyenlerin randevu alarak gösterilebileceği müstakil için uygun fiyattan yararlanabilmek için acele etmelerini tavsiye ederiz.

Hemen Ara