Mudanya Zeytinbağı satılık müstakil ev
Mudanya Zeytinbağı satılık müstakil ev

Mudanya Zeytinbağı Satılık Müstakil Ev

Mudanya Zeytinbağı Satılık Müstakil Ev sahile sadece 20 adım mesafede yer alan konumu ve emsallerine kıyasla uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Zeytinbağı Satılık Müstakil Ev

Zeytinbağı Satılık Müstakil Ev 38 m2 arsa üzerine 2 katlı olup istenildiği taktirde 1 kat daha çıkma hakkı bulunmakla beraber istenilen fiyat 275.000.-Liradır. Mudanya Tirilye Zeytinbağı satılık ev arayanlar için hem lokasyon hem de fiyat olarak avantajlı gayrimekuller arasında rahatlıkla gösterebileceğimiz müstakil ana yola, camiye, markete, çay bahçelerine, sahile çok yakındır.

Zeytinbağında satılık müstakil ev

Zeytinbağında satılık müstakil ev tapu satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber müstakil tapulu ve üzerinde herhangi bir problem bulunmamaktadır. Zeytinbağı merkezde satılık ev Tirilye’nin eşsiz havasını ve tarihi dokusu ile buluşmanızı sağlarken Mudanya’dan İstanbul’a deniz otobüsü seferleri sayesinde kafa dinlemek için ya da yılın her ayında yaşamanız için tüm beklentilerinizi karşılayabilecek özellikleri taşımaktadır.

Mudanya Zeytinbağı satılık ev

Mudanya Zeytinbağı satılık ev başta olmak üzere bölgenin lider gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyündeki gayrimenkulleri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Zeytinbağı Satılık Müstakil Ev hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya Mudanya Kumyaka’da bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

mudanya-zeytinbagi-satilik-ev mudanya-zeytinbagi-satilik-mustakil-ev

 

Hemen Ara