Mudanya Tirilye’de satılık villa

Mudanya Tirilye’de satılık villa olarak satışa sunduğumuz müstakil ev masraf yapılmadan oturmaya başlayabileceğiniz özelliklere sahip olup denize yakındır.

Mudanya satılık villa

Bursa’nın hızla gelişmekte olan tatil ve turistik beldesi Trilye’de yer alan Mudanya satılık villa doğayla iç içe yaşarken aynı zamanda yerleşime ve sahile yakın konumuyla sizinde beklentilerinizi karşılayacaktır. Mudanya Tirilye arası yaklaşık 10 km. olup yarım saatte bir toplu taşıma araçları ile ulaşımınızda mümkün olmaktadır. Mudanya satılık villa arayanlar için 850,000.-TL lik uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz satılık villa 3 oda 1 salon olup mutfağı, banyosu ve laminant yerleri ile masrafsızdır.

Mudanya’da satılık villa

Mudanya’da satılık villa satın alarak hızla gelişen bölgede hem yatırım yapmak hem de doğal yaşam imkanı bulmak isteyenler için kaçırılmayacak müstakil ev 1,5 dönüm araziye sahiptir. Bursa Mudanya Tirilye’de satılık villalar içinde öne çıkan müstakil tek tapu olup çevresindeki dönüm fiyatları ile karılaştırıldığında da yatırım fırsatıdır. Elektrik ve suyu bağlı olan Tirilye’de villa bölgede henüz doğalgaz ölçümleri yapılmış olmasına rağmen hatları gelmediğinden soba ile ısınma imkanı bulabilirsiniz. Doğa manzarası ile öne çıkan villa içine kadar yaz kış girme imkanınız bulunduğu gibi yoluda bulunmaktadır.

Mudanya’da satılık villalar

Bursa’nın incisi Mudanya’da satılık villalar arayanlar için Kumyaka, Eğerce, Esence, Eşkel, Yalıçiftlik, Çepni, Işıklı bölgelerinde de müstakil evler portföyünde bulunan Mudanya Emlak Mudi firmasına danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-tirilyede-satilik-villa mudanyada-satilik-bahceli-ev mudanya-satilik-villa mudanya-tirilyede-bahceli-satilik-villa mudanya-tirilyede-satilik mudanya-tirilyede-satilik-bahceli-villa mudanya-tirilyede-satilik-mustakil mudanya-tirilyede-satilik-villalar mudanya-tirilyede-villa mudanya-tirilye-manzarali-satilik-villa mudanya-tirilye-satilik-villa mudanya-tirilye-satilik-villalar tirilyede-satilik-villa tirilye-satilik-villa

Call Now ButtonHemen Ara