Mudanya Tirilye’de satılık villa

Mudanya satılık villa, Tirilye’de merkeze-denize yakın, Bursa gayrimenkul içinde öne çıkan müstakil ev hemen oturmaya başlayabilirsiniz.

Mudanya satılık villa

Bursa’nın hızla gelişmekte olan tatil ve turistik beldesi Trilye’de yer alan Mudanya satılık villa doğayla iç içe yaşarken aynı zamanda yerleşime ve sahile yakın konumuyla sizinde beklentilerinizi karşılayacaktır. Mudanya Tirilye arası yaklaşık 10 km. olup yarım saatte bir toplu taşıma araçları ile ulaşımınızda mümkün olmaktadır. Mudanyada satılık villa arayanlar için 1.500,000.-TL lik uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz satılık villa 3 oda 1 salon olup mutfağı, banyosu ve laminant yerleri ile masrafsızdır. Bursa Mudanya en beğenilen köyleri arasında öne çıkan Tirilye görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya’da satılık villa

Mudanya’da satılık villa satın alarak hızla gelişen bölgede hem yatırım yapmak hem de doğal yaşam imkanı bulmak isteyenler için kaçırılmayacak müstakil ev 1,5 dönüm araziye sahiptir. Bursa Mudanya Tirilye’de satılık villalar içinde öne çıkan müstakil tek tapu olup çevresindeki dönüm fiyatları ile karılaştırıldığında da yatırım fırsatıdır. Elektrik ve suyu bağlı olan Tirilye’de villa bölgede henüz doğalgaz ölçümleri yapılmış olmasına rağmen hatları gelmediğinden soba ile ısınma imkanı bulabilirsiniz. Doğa manzarası ile öne çıkan villa içine kadar yaz kış girme imkanınız bulunduğu gibi yoluda bulunmaktadır.

Bursa Mudanya satılık villa seçenekleri ile bölgenin lideri Mudi Emlak ile sizde kendi gayrimenkullerinizin satışında çalışabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma ile kısa sürede satışa ulaşılan emlak ilanları ile sizlerinde arazi veya müstakil ev satışınız gerçekleşebilir. Tirilye Emlak Mudi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet sunan firmamız portföyünde 60.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla arsa, arazi, tarla, bahçe, zeytinlik bulabilirsiniz.

Mudanya’da satılık villalar

Bursa’nın incisi Mudanya’da satılık villalar arayanlar için Kumyaka, Eğerce, Esence, Eşkel, Yalıçiftlik, Çepni, Işıklı bölgelerinde de müstakil evler portföyünde bulunan Mudanya Emlak Mudi firmasına danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya köylerinde satılık evler ve bahçeli villa seçeneklerini incelemek için sizde bizi arayabilir, Eşkel, Mesudiye ofislerimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

mudanya-tirilyede-satilik-villa mudanyada-satilik-bahceli-ev mudanya-satilik-villa mudanya-tirilyede-bahceli-satilik-villa mudanya-tirilyede-satilik mudanya-tirilyede-satilik-bahceli-villa mudanya-tirilyede-satilik-mustakil mudanya-tirilyede-satilik-villalar mudanya-tirilyede-villa mudanya-tirilye-manzarali-satilik-villa mudanya-tirilye-satilik-villa mudanya-tirilye-satilik-villalar tirilyede-satilik-villa tirilye-satilik-villa

Hemen Ara