Denize sıfır satılık tarla Bursa Mudanya
Denize sıfır satılık tarla Bursa Mudanya

Denize Sıfır Satılık Tarla Bursa Mudanya

Denize Sıfır Satılık Tarla Bursa, Mudanya, Mesudiye, Ayazma köyünde yola cephe, uygun fiyata, müstakil tapulu, 1/1000 imar planı içindedir.

Satılık Tarla

Satılık tarla almak isteyenler için uygun fiyat ve yatırım fırsatı olarak sizlere sunduğumuz 1 dönüm 100 m2 arazi xxx.000.-Lira fiyatla satılacaktır. Satılık tarla nereden alınır? Sorusuna verilebilecek en doğru cevaplardan biri olabilecek gayrimenkul hızla gelişen bölgededir.

Satılık tarla arayanların istediği özelliklerin başında gelen deniz kenarında özellik Mudi Emlak farkıyla satışa sunulan gayrimenkulde bulunmaktadır. Satılık arazide aynı zamanda müstakil tapulu olması da sizler tarafından tercih sebebi olabilecektir.

Denize Sıfır Tarla

Bursa Mudanya denize sıfır tarla 1/1000 imar planı içinde yer aldığından sizin için yatırım fırsatı olabileceği gibi sahilde yolu bulunan araziyi görmeden karar vermeyin. Bursa Mudanya denize sıfır tarla arayanların bir diğer aradığı özellik olan elektrik-su gibi altyapıya yakın konumdaki arazi hemen yanında müstakil ev, yazlık, bahçeli villa mevcuttur. Denize sıfır, yola cephe konumu yanında halen Mudanya Belediyesi tarafından yürütülen imar çalışmaları olduğundan yatırım fırsatı olarak da araziyi değerlendirmelisiniz.

Bursa denize sıfır arsalar içinde lokasyon, uygun fiyat, müstakil tapu özellikleri ile sunulan arazi her açıdan öne çıkmaktadır. Bursa’da nereden arsa alınır? Sorusu da bizlere sıklıkla sorulmakta olup Tirilye, Eşkel, Eğerce, Esence, Mesudiye, Ayazma bölgeleri önerilmektedir. Arsa alırken dikkat edilmesi gerekenler başında konusunda uzman gayrimenkul uzmanı ile çalışmak olmalıdır.

Sosyal medya Instagram, Youtube, Twitter, Facebook Mudi Emlak takip ederek Bursa Mudanya satılık arsa ilanları ilk sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Mudanya sahil köylerinde satılık arazileriniz değerinde alınır satılır. Bölgemizdeki gayrimenkullerinizi satmayı düşünüyorsanız bizimle irtibat kurabileceğiniz gibi değerlemesi noktasında da bizden destek alabilirsiniz.

Denize Sıfır Tarla Bursa

Denize sıfır tarla Bursa fırsatını kaçırmamak için bizi arayabileceğiniz gibi randevu alarak yeri görebilirsiniz. Denize Sıfır Tarlalar Bursa Mudanya başta olmak üzere Eşkel, Eğerce, Mesudiye, Tirilye tarla, bahçe, zeytinlik almadan önce bize danışmanızı tavsiye ederiz.

Denize Sıfır Satılık Tarla Bursa Mudanya
Denize sıfır satılık tarla
Denize sıfır tarla
satılık tarla
Hemen Ara