Mesudiye Ayazma deniz manzaralı satılık tarla
Mesudiye Ayazma deniz manzaralı satılık tarla

Mesudiye Ayazma Deniz Manzarlı Satılık Tarla

Mesudiye Ayazma Deniz Manzarlı Satılık Tarla yola cephe, 1/1000 imar planı içinde, evlere komşu , sahile yakın, müstakil tapu tarla niteliğinde 1026 m2 arazi uygun fiyat avantajıyla Mudi Emlak portföyünden yeni sahibini bekliyor.

Mesudiye Satılık Tarla

Mesudiye satılık tarla alarak hızla gelişen ve yoğun ilgi gören bölgede yatırım yaparken doğanın ve denizin avantajlarından yararlanmak isteyenler için kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulan yer bölgenin kupon arazileri arasındadır. Bursa Mesudiye’de satılık tarla alarak geleceğinin yatırımını yapmayı düşünenlerin kaçırmamalarını tavsiye ettiğimiz müstakil tapulu arazi sizinde beklentilerinizi karşılayacaktır. Mudanya’da sahile yakın, yolu olan ve deniz manzaralı araziler arasında özellikle 1/000 imar planında olmasıyla da öne çıkan arazi denize ve merkeze yakın konumdadır.

Ayazma Satılık Tarla

Ayazma satılık tarla yeni projelere yakınlığı ile yazlıkçıların haricinde yatırımcılarında talep gösterdiği bölgede yer almanızı sağlayacağı gibi evlere yakın olması sayesinde elektrik-su altyapıları hemen komşu parseldedir. Ayazma deniz manzaralı tarla gerekli izinler alındıktan sonra bina yüksekliği 6.5 metre, 2 katlı yapıya uygun olabilir. Bursa Ayazma Mesudiye emlakçılar içinde yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde Eşkel, Esence, Eğerce bölgesinde yüzlerce arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil bahçeli ev, yazlık arasından sizde bütçenize ve beklentilerinize uygun gayrimenkul bulabilirsiniz.

Mesudiye Ayazma Satılık Tarla

Mesudiye Ayazma satılık tarla sizinde tercihiniz olabileceği gibi Mudanya uygun fiyatlı arsalar ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız Youtube, Instagram, Twitter kanallarından Mudi Emlak takip etmenizi tavsiye ederiz. Mesudiye Ayazma Deniz Manzarlı Satılık Tarla ilgili bilgi alarak farklı arsa, tarla, zeytinlik, villa, yazlık seçenekleri için bizi arayarak bilgi alabileceğiniz gibi randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Mesudiye Ayazma deniz manzaralı satılık tarla
Ayazma satılık tarla
Ayazma deniz manzaralı satılık tarla
Bursa Mesudiye Ayazma satılık tarla
Mesudiye Ayazma satılık tarla
Hemen Ara