Mesudiye Ayazma İhtiyaçtan Satılık Tarla

Mesudiye Ayazma İhtiyaçtan Satılık Tarla 2900 m2 ana yola ve kadastro yoluna çift taraftan cephe, köy yerleşimine yaklaşık 250 metre mesafede arazi yatırımlık arazi arayanlar için kaçırılmayacak fiyata yeni sahibini bekliyor.

Mesudiye Satılık Tarla

Mesudiye satılık tarla asfalta cephe, müstakil tapulu arazi kısa süreliğine 345.000.-Lira fiyata satışa sunulurken yatırım için kaçırılmayacak lokasyondadır. Bursa Mesudiye satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel elektrik-su bağlantılarına yakın konumu ile gerekli izinler alınarak bağ evi yapımına uygun olduğu gibi orta-uzun vadeli yatırım içinde mutlaka değerlendirilmesini önerdiğimiz gayrimenkuller arasında yer almaktadır.

Ayazma Satılık Tarla

Ayazma satılık tarla ticaretin esası alırken kazanmak isteyenler için fırsat araziler arasında öne çıkarken yolu olmayan, yerleşime uzak arazilerin dönüm fiyatlarının 100-150.000.-Lira aralığında satış gördüğü bölgede emsallerinden öne çıkmaktadır. Bursa Ayazma satılık tarlalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi satışı Mudanya Tapu Müdürliğü’nde yapılacak olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Eşkel-Esence, Eğerce, Tirilye’de satılık arsa, zeytinlik, bahçe, müsakil ev seçenekleri ile bölgenin lideri Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mesudiye Ayazma Satılık Tarla

Mesudiye Ayazma satılık tarla ihtiyaçtan uygun fiyatla satışa sunulurken sizinde hızla gelişen bölgede yer almak için bir fırsat olabilir. Mesudiye Ayazma İhtiyaçtan Satılık Tarla hakkında detaylı bilgiye telefonla bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi herkesin bütçesine uygun alternatifler için ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara