Mesudiye Ayazma ihtiyaçtan satılık tarla
Mesudiye Ayazma ihtiyaçtan satılık tarla

Mesudiye Ayazma İhtiyaçtan Satılık Tarla

Bursa Mesudiye satılık tarla, Mudanya, Ayazma köyünde ihtiyaçtan arsa, arazi ana yola ve kadastro yoluna çift cephe, yatırımlık fırsattır.

Bursa Mesudiye Satılık Tarla

Bursa Mesudiye satılık tarla Mudanya Mesudiye Ayazma köyünde asfalta cephe, müstakil tapulu arazi kısa süreliğine 375.000.-Lira fiyata satışa sunulurken yatırım için kaçırılmayacak lokasyondadır. Bursa Mesudiye satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel elektrik-su bağlantılarına yakın konumu ile gerekli izinler alınarak bağ evi yapımına uygun olabileceği gibi orta-uzun vadeli yatırım içinde mutlaka değerlendirilmesini önerdiğimiz gayrimenkuller arasında yer almaktadır. Mudanya köylerinde arsa tarla arayanlar için özellikle önerdiğimiz arazi ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

Ayazma Satılık Tarla

Ayazma satılık tarla ticaretin esası alırken kazanmak isteyenler için fırsat araziler arasında öne çıkarken yolu olmayan, yerleşime uzak arazilerin dönüm fiyatlarının 100-150.000.-Lira aralığında satış gördüğü bölgede emsallerinden öne çıkmaktadır. Bursa Ayazma satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi satışı Mudanya Tapu Müdürliğü’nde yapılacak olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Eşkel-Esence, Eğerce, Tirilye’de satılık arsa, zeytinlik, bahçe, müsakil ev seçenekleri ile bölgenin lideri Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya satılık tarla arsa fırsatları ile bölgenin lideri konumundaki Mudi Emlak sizinde gayrimenkullerinizin satışında çalışabilir. Bursa Mudanya sahil köylerinde deniz manzaralı, denize sıfır, köye yakın veya yatırımlık arazi alternatifleri sizlere sunulmuştur. Mesudiye Eşkel bölgesi Mudanya en beğenilen köyleri arasında yer alırken yaklaşık 18 km. sahili ile görülmeye değerdir. Bursada yaşayanlar haricinde yakın illerde ikamet edenlerinde tercih ettiği bölgede Mudanya Belediyesi tarafından imar çalışmaları yapılmaktadır. Bursa Mudanya köylerinde satılık tarlalar için Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest sosyal medyadan Mudi Emlak takip ederek fırsatları yakalayabilirsiniz.

Mesudiye Ayazma Satılık Tarla

Mesudiye Ayazma satılık tarla ihtiyaçtan uygun fiyatla satışa sunulurken sizinde hızla gelişen bölgede yer almak için bir fırsat olabilir. Mesudiye Ayazma İhtiyaçtan Satılık Tarla hakkında detaylı bilgiye telefonla bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi herkesin bütçesine uygun alternatifler için ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Hemen Ara