Mesudiye Ayazma sahil asfalta cephe tarla
Mesudiye Ayazma sahil asfalta cephe tarla

Mesudiye Ayazma Sahil Asfalta Cephe Tarla

Mesudiye Ayazma Sahil Asfalta Cephe Tarla 653 m2 denize sadece 300 metre uzaklıkta, yerleşimin dibinde satılık arazi kısa süreliğine uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Mesudiye Sahil Tarla

Mesudiye sahil tarla müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakta ve emsalleri 220.000.-Lira fiyatla satışa sunulurken ihtiyaçtan 110.000.-Lira’ya satılacaktır. Mesudiye sahilde satılık tarla almak isteyenler için hem yatırım fırsatı hem de gerekli izinler alınarak ev yapabilme imkanı sunulan parseli mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Ayazma Sahil Tarla

Ayazma sahil tarla arayanların mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz arazi asfalt ana yola cephe olması sayesinde yılın her mevsiminde sorunsuz ulaşım imkanı bulunmaktadır. Ayazma sahil satılık tarla Bursa’da yeni projelerin yakınında olması nedeniyle yatırım içinde alırken kazandırırken herkesin hayalini süsleyen araziler portföyümüzde sizi beklemektedir.

Mesudiye Ayazma Sahil Tarla

Mesudiye Ayazma sahil tarla yakınında evler bulunan parselin hemen yanı başında elektrik ve su bağlantıları da mevcuttur. Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan Mesudiye Ayazma Sahil Asfalta Cephe Tarla hakkında detaylı bilgi almak veya Tirilye, Kumyaka, Yalıçiftlik, Eşkel-Esence, Eğerce’de farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara