Mesudiye sahil deniz manzaralı satılık arsa
Mesudiye sahil deniz manzaralı satılık arsa

Mesudiye Sahil Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Mesudiye Sahil Deniz Manzaralı Satılık Arsa 130 m2 resmi tapulu köşe parsel merkeze, ana yola ve sahile sadece 300 metre uzaklıkta ve ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Mesudiye Sahil Arsa

Mesudiye sahil arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 165.00.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel denize ve merkeze yakın olması ile uygun fiyatlı olması sayesinde sizinde mutlaka tercihiniz olabilir. Mudanya Mesudiye sahil arsa almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi bulunduğu bölgede tapusu olmayan, köy senedi adı verilerek satılmak istenilen parsellerin bile 100-120.000.-Lira aralığında satıldığı düşünüldüğünde sizde avantajlı bir yatırım fırsatı olduğunu takdir edebilirsiniz.

Mesudiye Sahil Satılık Arsa

Mesudiye sahil satılık arsa resmi hisseli tapulu olup Mudanya Tapu Müdürlüğünde satış işlemi gerçekleştirilecektir. Mudanya’da arsa satın almak için öncelikli tercih edilen bölge Mesudiye Ayazma’da yer alan arazi sizinde tercihiniz olabilecek özelliklere sahiptir. Mudanya deniz manzaralı satılık arsa içinde öne çıkan parsel yanlarında evler bulunmakta olup elektrik-su altyapısı arazinin hemen yanı başında yer almaktadır.

Mesudiye Sahil Deniz Manzaralı Arsa

Mesudiye sahil deniz manzaralı arsa kısa süreliğine uygun fiyata satışa sunulurken Kumyaka, Tirilye, Eşkel, Esence, Ayazma, Eğerce satılık arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil evler Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz. Mesudiye sahil deniz manzaralı satılık arsa hakkında detaylı bilgi almak ve yatırımlık araziler ile ilgili görüşmek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara