Mesudiye Satılık arsa
Mesudiye Satılık arsa

Mesudiye Satılık Arsa-Bursa Mesudiye Arsa

Mesudiye Satılık Arsa, Bursa Mesudiye arsa tarla ve Ayazma sahil başta olmak üzere Mudanya denize yakın arazi uygun fiyata sizi bekliyor.

Mesudiye Satılık Arsa

Bursa en güzel köyü Mesudiye satılık arsa arayışında olanlar için 115 m2 parsel 125.000.-Lira’ya satışa sunulmuş olup emsallerinden uygun olduğunu sizde araştırınca takdir edebilirsiniz. Ayazma sahil arsa almayı düşünenler için arzu edilirse yanındaki parselde satılık olup fiyat 250.000.-Lira’dır. Bursa en güzel sahili olarak ilgi gören Mesudiye Ayazma, Eşkel, Esence, Eğerce, Trilye, Kumyaka arazilerde lider Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun araziler vardır.

Bursa Ayazma arsa fiyatları her geçen gün artış gösterirken şu an için bulunduğu konuma, imar durumuna, yola cephesine göre 100 m2 60-150.000.-Lira arasındadır. Mudanya Mesudiye, Ayazma mahallesi yanında Eşkel, Eğerce, Tirilye gayrşmenkul seçenekleri de emlak firmamızda mevcuttur.

Bursa Mesudiye Arsa

Merkeze ve denize yakın, özel parselasyon yapılmış Bursa Mesudiye arsa denize yaklaşık 300 metre uzaklıkta olup . Mudanya denize yakın araziler arasıdna lokasyonu ve özellikler sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz arazi resmi tapulu olup Mudanya’ya 30 km, Bursa’ya yaklaşık 50 km. uzaklıkta olan Mesudiye Ayazma sahili yakın illerde yaşayanlarında ilgi odağıdır.

Satılık arsa Bursa Mesudiye 1/1000 imar planı içinde yer alan arazi satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup sorunsuzdur. Ayazma satılık arsalar içinde özellikleri ile öne çıkan tarla niteliğindeki arazi evlere ve elektrik-su altyapılarına yakın konumdaki gayrşmenkul Mudanya yatırımlık köyler arasında öne çıkan mahallede farklı m2 veya dönüm seçenekleri ile her bütçeye, talebe uyan gayrimenkul seçeneklerini de Mudi Emlak farkıyla bulabilirsiniz.

Ayazma Satılık Arsa

Ayazma satılık arsa almayı düşünenler için kelepir fiyata yeni sahibini bekleyen arazi haricinde farklı seçenekler için sosyal medya hesaplarımızdan veya ana sayfadan ilanları inceleyebilirsiniz. Mesudiye Ayazma bölgesinde size ait gayrimenkuller için bizi arayarak satışı noktasında çalışma gerçekleştirebiliriz. Mesudiye’de satılık arsa ve Bursa Mudanya köylerinde tarla, bahçe, zeytinlik sahibinden ya da emlak ilanları hakkında bizi arayarak bilgi alıp görüşmek için randevu alarak ofislerimizde farklı alternatifleri inceleyebiliriz.

Mesudiye satılık arsa
Bursa Mesudiye arsa
Ayazma satılık arsa
Satılık arsa Bursa
Mesudiye’de Satılık Arsa
Hemen Ara