Mudanya Ayazma Denize Yakın Satılık Arsa

Mudanya Ayazma Denize Yakın Satılık Arsa 116 m2 sahilde, evlere komşu, resmi hisseli tapulu parsel uygun fiyata yeni sahibini bekliyor.

Ayazma Satılık Arsa

Ayazma satılık arsa almak isteyenler için kısa süre için ihtiyaçtan 77.500.-Lira’ya satışa sunulan parsel hemen yanında konteyner ve müstakil ev tarzında yapılar bulunmaktadır. Mudanya Ayazma’da satılık arsa resmi hisseli tapulu parsel kafa dinlemek ve doğal hayatı yaşamak isteyenler için uygun fiyatı ile kaçırılmayacak fırsat gayrimenkuller arasında öne çıkmaktadır.

Mudanya Ayazma Satılık Arsa

Mudanya Ayazma satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz gayrimenkul ana yola ve denize yakın olması yanında uygun fiyatı ile sizinde tercihiniz olabilir. Mudanya sahil köyleri Mesudiye Ayazma’da satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan tapuda tarla nitelikli gayrimenkul hızla gelişen ve prim yapan bölgede yatırımlık arazi olarak da değerlendirilebilir. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma’da satılık arsa, tarla, zeytinlik, bahçe ilanlarından ilk olarak haberdar olmak için Instagrami Twitter, Youtube sosyal medyadan Mudi Emlak takip etmenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Ayazma Satılık Arsalar

Mudanya Ayazma satılık arsalar içinde uygun fiyatı, resmi tapulu olması, denize yakınlığı ve evlere komşu olması ile öne çıkan parsel hakkında görüşmek için Mesudiye-Ayazma sahilde ofisimizi randevu alarak ziyaret etmeniz veya bizi aramanız yeterli olacaktır. Mudanya Ayazma denize yakın satılık arsa fırsatını kaçırmamak ve Eşkel-Esence, Eğerce, Tirilye satılık gayrimenkuller hakkında bilgi almak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Call Now ButtonHemen Ara