Mudanya Ayazma Mesudiye manzaralı arsa
Mudanya Ayazma Mesudiye manzaralı arsa

Mudanya Ayazma Mesudiye Manzaralı Arsa

Mudanya Ayazma Mesudiye Manzaralı Arsa 120 m2 olup markete, sahile, çay bahçelerine yakın konumu ve çevre parsellere göre uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesi tavsiye edilen arazilerin başında satışa sunulmuştur.

Mudanya Manzaralı Arsa

Mudanya manzaralı arsa arayanlar için kısa süreliğine ihtiyaçtan xx.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup çevresinde evler bulunmaktadır. Mudanya’da deniz manzaralı arsa olarak satışa sunduğumuz parsel tarla niteliğinde resmi hisseli tapulu olup satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir.

Mudanya Ayazma Manzaralı Arsa

Mudanya Ayazma manzaralı arsa çevrede köy senetli yani tapusuz yerlerin 70.000.-Lira fiyatla satıldığı düşünüldüğünde yatırım veya yazlık müstakil ev yapabilmek için fırsat niteliği taşımakta olup Mudi Emlak portföyünde sizlere tavsiye edilmektedir. Ayazma satılık arsa içinde öne çıkan parselin hemen yanında evler bulunduğundan gerekli izinler alınarak elektrik, su gibi altyapı hizmetleri de alınabilir.

Mudanya Mesudiye Manzaralı Arsa

Mudanya Mesudiye manzaralı arsa sizlere eşsiz temiz havası, doğal güzellikleri ile herkesin hayallerini süsleyen bir yaşam imkanı sağlarken aynı zamanda Bursa’da yatırımlık araziler arasında da gösterilmektedir. Mudanya Ayazma Mesudiye Manzaralı Arsa hakkında bilgi alarak yeri görmek veya Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce’de sizlere sunulan yatırımlık zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil evleri incelemek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Arazimiz satılmış olup farklı seçenekler için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara