Mudanya Ayazma Mesudiye satılık arsa
Mudanya Ayazma Mesudiye satılık arsa

Mudanya Ayazma Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Ayazma Mesudiye Satılık Arsa 146 m2 net alan sahip arazi evlerin içinde, altyapısı dibinde, denize, ana yola yakın mesafede ve emsallerine göre uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat fiyatla satışa sunulan tarla niteliğindeki parsel için 130.000.-Lira istenilmektedir. Mudanya’da satılık parselli arsalar içinde öne çıkan arazinin özel parselasyonu yapılmış ve yer sahibi tarafından ev yapılmıştır.

Mudanya Ayazma Satılık Arsa

Mudanya Ayazma satılık arsa arayanlar için fiyat ve lokasyon olarak mutlaka değerlendirilmesi gereken arazi deniz görmekte olup arzu edildiği taktirde yanyana 2 parsel 292 m2 250.000.-Lira fiyatla alınabilir. Mudanya Mesudiye Ayazma sahil çalışmaları ile hergeöen gün değerlenen bölge aynı zamanda Teknosab projesine yakınlığı ile de yazlıkçılar kadar yatırımcılarında gözdesi haline gelmiştir.

Mudanya Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye satılık arsa emsallerine kıyasla uygun fiyatta satışa sunulurken aynı bölgede 100 m2 arazi fiyatlarının 60.000.-Lira civarında olduğu düşünüldüğünde yere istenilen rakamın kelepir olduğu sizin tarafınızdan da takdir edilebilir. Mudanya Ayazma Mesudiye Satılık Arsa Kumyaka, Tirilye, Eşkel-Esence, Eğerce bölgelerinde 100 m2 den 50 dönüme kadar yatırımlık tarla, bahçe, zeytinlik ve yüzlerce gayrimenkul seçeneği ile sizlere yıllardır hizmet veren Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara