Mudanya Ayazma satılık hobi bahçesi
Mudanya Ayazma satılık hobi bahçesi

Mudanya Ayazma Satılık Hobi Bahçesi

Mudanya Ayazma Satılık Hobi Bahçesi kafa dinlemek, doğayla başbaşa kalmak isteyenler için 201 m2 Mesudiye yer alan arazi müstakil tapulu ve çok uygun fiyatlı satışa sunuldu.

Mudanya Hobi Bahçesi

Mudanya hobi bahçesi arayanlar için kısa süreliğine acil ihtiyaçyan 75.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel yolu olup bölgede bulamayacağınız kelepir fiyata satılacaktır. Bursa Mudanya hobi bahçesi satın almak isteyenler için tavsiye ettiğimiz arazi aynı zamanda yatırım yapmak içinde uygun olacağı gibi yükselen trend olan doğada yaşam ile birlikte arsa, arazi fiyatları hızla prim yapmaktadır.

Ayazma Hobi Bahçesi

Ayazma hobi bahçesi arayanların özellikle müstakil tapulu arazi almak almak isteyenlerin tercih edeceklerini düşündüğümüz parsel köy yerleşimşne yaklaşık 1 km. uzaklıkta olup denize yaklaşık mesafesi 5 kilometredir. Bursa Ayazma satılık hobi bahçesi satın alarak son yıllarda hızla gelişen bölgede yer almayı düşünenler için fırsat niteliğideki arazi yolu bulunmakta olup çevresinde zeytinlikler ve meyve bahçeleri bulunmaktadır. Bursa’da hobi bahçesi yapılabilecek satılık arsalar denildiğinde ilk olarak tercih edilen Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Ayazma, Tirilye bölgesinde herkesin bütçesine uygun seçeneklerle yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Ayazma Hobi Bahçesi

Mudanya Ayazma hobi bahçesi satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup köy senedi, tahahütname adı altında resmi geçerliliği olmayan türden kesinlikle değildir. Youtube, Instagram, Twitter sosyal medyadan Mudi Emlak takip ederek Bursa Mudanya’da kelepir araziler ilk sizin haberiniz olabilir. Mudanya Ayazma Satılık Hobi Bahçesi hakkında detaylı bilgiye bizi arayabileceğiniz gibi yatırımlık Bursa’da araziler için ofisimizde görüşme gerçekleştrimek için randevu almanızı önemle rica ederiz.

Mudanya hobi bahçesi yeni sahibine hayırlı olmasını diler, Mesudiye satılık hobi bahçeleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ayazma hobi bahçesi
Ayazma satılık hob, bahçesi
Mudanya hob, bahçesi
Mudanya satılık hobi bahçesi
Hemen Ara