Mudanya satılık arsa
Mudanya satılık arsa

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Mudanya deniz manzaralı satılık arsa şirin ilçenin Mesudiye Ayazma mahallesinde yer alırken 230 m2 resmi hisseli tapulu ve emsallerinden uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa 1/1000 villa imar planı içinde yer alan arazi tapusunda tarla niteliğinde olup arazi için istenilen fiyat kısa süreliğine xxx.000.-Lira’dır. Mudanya’da satılık arsa almak isteyenler için denize yakın, imar planı içinde yer alması, merkeze yakınlığı, fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz parsel kapanmaz deniz manzaralıdır.

Mudanya Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye satılık arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak satışa sunduğumuz parselin özel parselasyonu yapılmış olup yol payı çıktıktan sonra net 208 m2 kullanım alanınız kalmaktadır. Mudanya Mesudiye-Ayazma satılık parseller arasında özellikleri ile sizlere tavsiye ettiğimiz parselin içinde bulunduğu arazide diğer komşuların evleri bulunmakta olup elektrik, su bağlantıları bu sebeple çok yakınındadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa arayanların acele etmelerini tavsiye ettiğimiz parsel toplu ulaşıma, camiye, sahile, çay bahçelerine yakın konumdadır. Mudanya deniz manzaralı satılık arsa başta olmak üzere satılık zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev, villa alternatifleri için telefonla bilgi almanız veya ofisimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bursa Mudanya deniz manzaralı arsa satılmış olup farklı arazi, tarla, zeytinlik, bahçe seçenekleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara