Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arsa 397 m2 müstakil tapulu bahçe niteliğinde, yerleşime 200 metre uzaklıkta, müstakil ev komşu arazi uygun fiyatla satışa sunuldu.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa almak isteyenler için kısa süreliğine xx.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi yanlarında müstakil ev tarzında evler yapılmaya başlamıştır. Mudanya’da deniz manzaralı arsa olarak satışa sunulan arazi denize yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta olup Mesudiye-Ayazma mahallesinde yer almak isteyenler için kaçırılmayacak yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir.

Mesudiye Deniz Manzaralı Arsa

Mesudiye deniz manzaralı arsa müstakil tapulu olması özellikle bu bölgede ufak parçalarda nadir rastlanan bir özellik olmakla beraber eşsiz kumsala ve temiz havaya sahip bölgede sizde gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Mesudiye satılık arsa denildiğinde herkesin bütçesine uygun yüzlerce seçenekle ilk olarak tercih edilen gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde 100 m2 den 100 dönüme kadar zeytinlik, bağ, tarla, bahçe emlak alternatifleri bulabilirsiniz. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma gelişmekte ve yeni projelere yakınlığı ile doğayla başbaşa yaşam sürmek isteyenler kadar yatırımcılarında tercihi haline gelmiştir.

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Mesudiye deniz manzaralı arsa sizinde tercihiniz olabileceği gibi Eşkel-Esence, Eğerce, Tirilye, Kumyaka bölgelerinde gayrimenkul seçenekleri için bizimle temasa geçebilirsiniz. Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arsa hakkında detaylı bilgi alarak fırsatı kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Call Now ButtonHemen Ara