Mudanya Mesudiye Ayazma deniz manzaralı arsa
Mudanya Mesudiye Ayazma deniz manzaralı arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arsa

Bursa Deniz Manzaralı Arsa, Mudanya, Mesudiye, Ayazma köyü yakın 397 m2 müstakil tapulu bahçe, yerleşime 200 metre uzaklıktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 145.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi yanlarında müstakil ev tarzında evler yapılmaya başlamıştır. Mudanya deniz manzaralı arsa olarak satışa sunulan arazi denize yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta olup Mesudiye-Ayazma mahallesinde yer almak isteyenler için kaçırılmayacak yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Bursa arsa deniz gören kelepir fiyata gayrimenkul sizinde tercihiniz olabileceği gibi hemen arkasında bağ evi tarzında yapı mevcuttur. Köy yerleşimine yakın konumdaki arazi doğa ve denizin keyfini sürebilmenizi sağlayacak özelliklerdedir.

Mesudiye Deniz Manzaralı Arsa

Mesudiye deniz manzaralı arsalar müstakil tapulu olması özellikle bu bölgede ufak parçalarda nadir rastlanan bir özellik olmakla beraber eşsiz kumsala ve temiz havaya sahip bölgede sizde gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Mesudiye satılık arsa denildiğinde herkesin bütçesine uygun yüzlerce seçenekle ilk olarak tercih edilen gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde 100 m2 den 100 dönüme kadar zeytinlik, bağ, tarla, bahçe emlak alternatifleri bulabilirsiniz. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma gelişmekte ve yeni projelere yakınlığı ile doğayla başbaşa yaşam sürmek isteyenler kadar yatırımcılarında tercihi haline gelmiştir.

Mesudiye manzaralı hobi bahçesi arayanlar için fiyat ve lokasyon olarak uygun arazi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Müstakil tapulu tarla, bahçe bulunmasının zor olduğu bölgedeki gayrimenkul yatırımlık olarak da değerlendirilebilir. Bursa Mudanya köylerindeki arazi, arsa, tarla, bahçe, zeytinlikleriniz için bizi arayarak doğru fiyatlandırma ile kısa sürede satışını gerçekleştirebilirsiniz. Youtube, Instagram, Twitter, Facebook, Pinterest üzerinden bizi takip ederek fırsat gayrimenkullerden ilk sizin haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Mesudiye deniz manzaralı arsa sizinde tercihiniz olabileceği gibi Eşkel-Esence, Eğerce, Tirilye, Kumyaka bölgelerinde gayrimenkul seçenekleri için bizimle temasa geçebilirsiniz. Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arsa hakkında detaylı bilgi alarak fırsatı kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Mesudiye Ayazma deniz manzaralı arsa
Mudanya Mesudiye Ayazma deniz manzaralı arsa
Mesudiye deniz manzaralı arsa
Mesudiye deniz manzaralı arsa
Mudanya deniz manzaralı arsa
Mudanya deniz manzaralı arsa
Hemen Ara