Mudanya Mesudiye Ayazma sahilde satılık arsa
Mudanya Mesudiye Ayazma sahilde satılık arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Arsa 134 m2 deniz manzaralı, denize sadece kuşbakışı 50 metre, yerleşimin yanında, resmi tapulu arazi ihtiyaçtan uygun fiyata satılacaktır.

Mudanya Sahilde Satılık Arsa

Mudanya sahilde satılık arsa ilçenin en çok ilgi gören şirin beldesi Mesudiye Ayazma’da yer almakta olup xx.000.-Lira fiyatla emsal arazilerden çok uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor. Mudanya satılık arsa arayanların muhteşem deniz manzarası ve sahile, merkeze yakın konumu yanında çok uygun fiyatı ile kaçırmamalarını tavsiye ettiğimiz arazinin hemen yanındaki parselde elektrik-su altyapıları bulunmaktadır.

Mesudiye Sahilde Satılık Arsa

Mesudiye sahilde satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi Papaz harmanı mevkkinde yer almakta olup yerin satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde resmi hisseli tapu olarak yapılacaktır. Mudanya Mesudiye satılık arsa bölgede köy senetli, denize uzak, manzarası olmayan 100 m2 parsellerin 65-70.000.-Lira’ya satıldığı düşünüldüğünde fiyatın uygun olduğunu sizde takdir edebilirsiniz. Teknosab, Ketendere ro-ro ve Trt villa projeleri ile daha da değerlenmesi beklenen yer almak isteyenlerinde tercihi olabilecek arazi hem yatırımlık hem de gerekli izinler alınarak yazlık yapmaya uygundur.

Ayazma Sahilde Satılık Arsa

Ayazna sahilde satılık arsa Mudanya Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce’de zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev ilanları ile herkesin bütçesine uygun alternatifleri portföyünde sizlere sunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi öneririz. Mudanya Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Arsa başta olmak üzere yüzlerce seçeneği değerlendirmek için geç kalmadan bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara