Mudanya sahilde satılık tarla
Mudanya sahilde satılık tarla

Mudanya Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Tarla

Mudanya Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Tarla 11.625 m2 denize sadece 450 metre uzaklıkta, yerleşime yakın arazi emsallerinden uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Mudanya Sahilde Satılık Tarla

Mudanya sahilde satılık tarla arayanlar için kısa süreliğine 1.100.000.-Lira fiyata satışa sunulan arazi yatırım için veya doğal hayatta vakit geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat değerindedir. Mudanya sahilde deniz manzaralı tarla Bursa’da gerçekleşecek yeni projelere yakın Mesudiye-Ayazma bölgesinde yer alırken sizinde yatırımlarınıza yıllardır güvenle yön veren Mudi Emlak portföyünde tavsiye edilmektedir.

Mudanya Mesudiye satılık tarla

Mudanya Mesudiye satılık tarla arayanlara önerdiğimiz parsel müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber içine kadar yolda bulunmaktadır. Mudanya Mesudiye’de yatırımlık tarla uygun fiyatla bulmak her geçen gün zorlaşırken sizde geleceğin turizm beldesinde yer almak için sunulan bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

Mudanya Ayazma Satılık Tarla

Mudanya Ayazma satılık tarla ve bölgede yüzlerce gayrimenkul seçeneği ile sizlere hizmet veren Mudi Emlak portföyünde hayalini kurduğunuz arazi mutlaka bulunacaktır. Mudanya Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Tarla hakkında detaylı görüşmek ve diğer Bursa satılık gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizi de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara