Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa deniz manzaralı
Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa deniz manzaralı

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa Deniz Manzaralı

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa Deniz Manzaralı 130 m2 resmi tapulu, 1/1000 villa imar planı içinde parsel kelepir fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Mesudiye Arsa

Mudanya Mesudiye arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 85.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parselin yeri belli olup özel parselasyon yapılmış arazi yerleşimin hemen yanındadır. Bursa Mudanya Mesudiye’de deniz manzaralı arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan parsel hemen arkasında komşu parsellerde firmamızda satışta olup arzu edilirse onlarda alınabilir. Bursa sahil köylerinde deniz manzaralı, sahile yakın arsalar içinde fiyatı ve lokasyonu ile öne çıkan parsel içine gerekli izinler alınarak sizde hayal ettiğiniz ortamı yaratabilirsiniz.

Mudanya Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye satılık arsa almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel bölgenin en eski yerleşimi Merinos kooparatif villaları yakınındadır. Sahile ve merkeze yakın Mudanya’da satılık arsa içinde sizlere tavsiye ettiğimiz gayrimenkul elektrik-su bağlantıları yakınında olup Bursa’nın hızla gelişen tatil beldesinde yer almanız için fırsat değerindedir. Bursa’nın en beğenilen sahili Mudanya Mesudiye-Ayazma sahili göz alabildiğine uzanırken sizinde doğal yaşamla başbaşa kalmanızı sağlayacaktır.

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa bölgenin beğenilen mevkiinde yer alırken Bursa’nın yeni projeleri ile kısa-orta vadede yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa Deniz Manzaralı hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi Eşkel, Esence, Tirilye, Eğerce, Kumyaka zeytinlik, tarla, bahçe, villa seçenekleri için ofisimizde görüşme sağlayabiliriz.

Hemen Ara