Mudanya Mesudiye full deniz manzaralı arsa
Mudanya Mesudiye full deniz manzaralı arsa

Mudanya Mesudiye Full Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Mesudiye Full Deniz Manzaralı Arsa 220 m2 1/1000 imar planı içinde, evlere komşu, sahile yakın arazi yeni sahibini uygun fiyatlı bekliyor.

Mudanya Manzaralı Arsa

Mudanya manzaralı arsa eşsiz havası ve kumsalı ile yoğun ilgi gören bölgede yer alırken kısa süre için xxx.000.-Lira fiyata satılacaktır. Mudanya kapanmaz deniz manzaralı arsa almak isteyenler için fırsat niteliğindeki arazi Mesudiye-Ayazma bölgesindeki emsal 100 m2 araziler için 70.000.-Lira civarında fiyat istenilirlen acil ihtiyaçtan uygun fiyata imar planında, resmi tapulu arazi sahibi olabilirsiniz.

Mudanya Full Manzaralı Arsa

Mudanya full manzaralı arsa tapusunda tarla niteliğinde arazi resmi hisseli tapu satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde yapılacak olup köy senedi veya tahahütnameli satış değildir. Bursa Mudanya manzaralı arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi içine gerekli izinler alınarak 6,5 metre yapıya müsaittir. Bursa Mudanya’nın en güzel sahili olarak her yıl onbinlerce tatilcinin tercihi olan bölge aynı zamanda yeni projelere yakınlığı ile yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir.

Mudanya Full Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya full deniz manzaralı arsa sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz arazi elektrik-su bağlantıları yakında olup sizde hayalini kurduğunuz arazinin uygun fiyatla sahibi olabilirsiniz. Mudanya Mesudiye Full Deniz Manzaralı Arsa hakkında detaylı bilgi almak, yeri görmek veya Tirilye, Eşkel, Eğerce, Kumyaka bölgelerindeki satılık tarla, zeytinlik, müstakil ev, villa için bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

Hemen Ara