Mudanya Mesudiye ihtiyaçtan satılık deniz manzaralı arsa
Mudanya Mesudiye ihtiyaçtan satılık deniz manzaralı arsa

Mudanya Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Deniz Manzaralı Arsa 180 m2 resmi tapulu, 1/1000 imar planı içinde, denize-merkeze 250 metre uzaklıkta arazi yeni sahibini avantajlı fiyatıyla bekliyor.

Mudanya İhtiyaçtan Satılık Arsa

Mudanya ihtiyaçtan satılık arsa kapanmaz deniz manzaralı olup kısa süre için 180.000.-Lira fiyata satılacaktır. Mudanya’da ihtiyaçtan satılık arsalar içinde fiyatı ve lokasyonu ile öne çıkan parsel elektrik-su bağlantıları komşu parsellerde yer aldığından gerekli izinler alınarak yazlık ev, bahçeli müstakil ev yapımına de uygundur. Bursa’nın en güzel sahili Mesudiye-Ayazma’da yer alan arazi yol payları çıktıktan sonra net 140 m2 kullanım alanı bulunmakta ve tarla tapusu ile resmi hisseli tapu sahibi olunacaktır.

Mudanya Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel bölgede resmi tapulu 100 m2 yerlerin 120-150.000.-Lira aralığında satıldığı düşünüldüğünde yatırım içinde fırsat olarak değerlendirilebilir. Bursa’nın sahil köylerinde arsa alarak yatırım yapmak isteyenler için her bütçeye uygun seçenekler Mudi Emlak portföyünde sizi beklemektediir. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma köyü yeni yapılmakta olan Teknosab’a yakınlığı ile de yatırımcıların en çok tercih ettiği bölgeler arasındadır.

Mudanya Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Arsa hızla gelişen ve prim yapan bölgede yer almak isteyenler için fırsat gayrimenkuller arasında yer alırken sizinde içinde karlı bir yatırım olabilir. Mudanya Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Deniz Manzaralı Arsa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi Bursa yatırımlık tarla, zeytinlik, bahçeler için ofisimizi ziyaret ederek yatırımınıza birlikte yön verebiliriz.

Yerimiz satılmış olup gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Hemen Ara