Mudanya Mesudiye köye yakın satılık tarla
Mudanya Mesudiye köye yakın satılık tarla

Mudanya Mesudiye Köye Yakın Satılık Tarla

Mudanya Mesudiye Köye Yakın Satılık Tarla 1910 m2 olup doğa ile başbaşa yaşamak isteyenlerin olduğu kadar Bursa’da yatırımlık arazi arayanlarında kaçırmamalarını tavsiye ettiğimiz parseller arasındadır.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla almak isteyenler için kısa süreliğine ihtiyaçtan 175.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel köy yerleşimine yaklaşık 200 metre uzaklıkta olup hızla gelişen bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur. Mudanya Ayazma bölgesi sahil çalışmaları ve Bursa’da yeni yatırım projeleri ile öne çıkan bölgede yer alan zeytinlik orta-uzun vadede kar elde edebileceğiniz parseller arasında sizlere tavsiye edilmektedir.

Mesudiye Satılık Tarla

Mesudiye satılık tarla Bursa halkının olduğu kadar yakın illerdeki yatırımcılarında ilgi gösterdiği bölgede sizlere yatırım fırsatı olarak sunulurken müstakil resmi tapulu olması, dönüm fiyatının rayiçlerinin altında istenmesi de tercih sebebidir. Mesudiye Ayazma bölgelerinde herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçeneklerini sizlere sunan Mudanya Emlak portföyünde zeytinlik, bağ, bahçe, tarla, müstakil evler sizleri beklemektedir.

Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Zeytinlik

Mudanya Mesudiye Köyü satılık tarla sizlere eşsiz doğa manzarası sunarken yaz sezonunda daha da hareketlenen bölgede denize yaklaşık 5 kilometrelik mesafede yer alan araziye bağ evi tarzında bir mesken yapabilmeniz içinde uygundur. Mudanya Mesudiye Köye Yakın Satılık tarla ve portföyümüzde sizlere sunulan yüzlerce emlak seçeneği içinden seçim yapmak için sizi de Kumyaka’da bulunan ofisimize bekliyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara