Mudanya Mesudiye merkezde satılık arsa
Mudanya Mesudiye merkezde satılık arsa

Mudanya Mesudiye Merkezde Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Merkezde Satılık Arsa deniz manzaralı, 1/1000 imar planı içinde, sahile 250 metre uzaklıkta 108 m2 arazi ihtiyaçtan uygun fiyata satışa sunuldu.

Mudanya Merkezde Arsa

Mudanya merkezde arsa 108 m2 arazi ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyata yeni sahibini beklemekte olup xx.000.-Lira portföyümüzden satılacaktır. Mesudiye satılık arsa olarak satışa sunulan parselin özel parselasyonu yapılmış olup yeriniz belirlenmiş ve ana yol kenarındadır. Mudanya köylerinde deniz manzaralı araziler arasında öne çıkan gayrimenkul elektrik-su bağlantıları komşu parsellerdedir.

Mudanya Merkezde Satılık Arsa

Mudanya merkezde satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz gayrimenkul hızla gelişen ve tatilciler kadar yatırımcılarında tercih ettiği Mesudiye Ayazma köyü yer almaktadır. Bursa sahil köylerinde denize yakın arsa temiz havası kadar göz alabildiğine uzanan sahili ile de tercih edilen bölgede yer alırken gerekli izinler alınarak içine yaşam alanı oluşturmanız mümkün olabilir. Bursa Mudanya satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır tercih edilen Mudi Emlak portföyünde sizinde hayalinizi süsleyen deniz manzaralı tarla, zeytinlik, bahçe, villa, yazlık mutlaka bulunacaktır.

Mudanya Mesudiye Merkezde Arsa

Mudanya Mesudiye merkezde arsa almak isteyenler için konumu ve uygun fiyatlı ile kesinlikle tavsiye ettiğimiz arazi camii, bakkal, sahil, minibüs durağına çok yakındır. Mudanya Mesudiye Merkezde Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi almak ve Eşkel, Esence, Ayazma, Tirilye, Yalıçiftlik, Bursa satılık araziler incelemek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Yerimiz satılmış olup farklı Mesudiye satılık arsalar için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara