Mudanya Mesudiye satılık imarlı tarla
Mudanya Mesudiye satılık imarlı tarla

Mudanya Mesudiye Satılık İmarlı Tarla

Mudanya Mesudiye Satılık İmarlı tarla vasfındaki arazi full deniz manzaralı olup 15984 m2 ölçümlü, denize 400 metre mesafede, ana asfalta 1 parseldir.

Mudanya İmarlı Tarla

Mudanya imarlı tarla arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak satışa sunduğumuz arazi için istenilen fiyat kısa süre için 3.000.000.-Lira olup yatırımlık parseldir. Mudanya’da satılık imarlı araziler içinde öne çıkan parsel müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber eşsiz manzarası ve dünya sıralamasına giren bölgede sizinde doğayla başbaşa yaşama şansı elde etmenizi sağlayabilir.

Mudanya Mesudiye Satılık Tarla

Mudanya Mesudiye satılık tarla denize sadece 400 metre mesafede olup bulunduğu lokasyon itibariyle hergeçen gün değerine değer kazandıracak özelliklere sahiptir. Mesudiye’de satılık imarlı tarla aynı konumdaki diğer araziler ile karşılaştırıldığında çok uygun dönüm fiyatına satışa sunulmuş olup mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Mesudiye Ayazma sahili bulunan araziler hergeçen gün değer kazanırken sizde sahil bandında eşine nadir rastlanan bu araziye kelepir fiyatla sahip olabilirsiniz.

Mudanya Mesudiye İmarlı Tarla

Mudanya Mesudiye imarlı tarla ve zeytinlikler, arsalar, müstakil evler, bahçeler denildiğinde herkesin bütçesine uygun seçenekleri portföyünde bulunduran Mudi Emlak ilk olarak akıllara gelmekte olup sizinde aradığınız özelliklerdeki gayrimenkul hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Mudanya Mesudiye Satılık İmarlı Tarla hakkında detaylı bilgi almak ve yeri görmek için bizimle temas kurarak randevu almanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara