Mudanya Mesudiye uygun fiyata satılık parsel
Mudanya Mesudiye uygun fiyata satılık parsel

Mudanya Mesudiye Uygun Fiyata Satılık Parsel

Mudanya Mesudiye Uygun Fiyata Satılık Parsel 117 m2 resmi tapulu, yerleşime yaklaşık 150 metre uzaklıkta, bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulan araziler yeni sahiplerini bekliyor.

Mudanya Satılık Parsel

Mudanya satılık parsel satın almak isteyenler içi kısa süreliğine 65.500.-Lira fiyata satışa sunulan araziler birbirine komşu 5 adet olup arzu edildiğinde katları şeklinde fiyatlandırma ile birden çok parselde alınabilir. Mudanya’da satılık parseller içinde fiyatı ile öne çıkan arazi aynı zamanda hızla gelişmekte olan bölgede yer almak isteyenler için yatırım fırsatıdır.

Mesudiye Satılık Parsel

Mesudiye satılık parsel arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi zeytinlik tapulu olup satışı resmi olarak Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. Mudanya Mesudiye satılık arsa içinde öne çıkan gayrimenkuller bölgede tapusuz, köy senetli veya tahahütnameli 100 m2 arazilerin 60-70.000.-Lira’ya satıldığı düşünüldüğünde kelepir fiyata olduğunuz sizde takdir edebilirsiniz. Bursa Mudanya’da yatırım yapılabilecek yerler arasında ile sırada yer alan Mesudiye Ayazma’da yer alarak geleceğe güvenli bir yatırım yapmak isteyenler için herkesin bütçesine uygun seçeneklerde portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Mudanya Mesudiye Satılık Parsel

Mudanya Mesudiye satılık parsel başta olmak üzere denize yakın ve deniz manzaralı arsalar, yatırımlık tarla, kelepir fiyata zeytinlikler için size bir telefon kadar yakınız. Mudanya Mesudiye Uygun Fiyata Satılık Parsel hakkında bilgi alarak farklı seçenekleri incelemek için vakit kaybetmeden bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara