Mudanya sahilde satılık 1/1000 planda arsa
Mudanya sahilde satılık 1/1000 planda arsa

Mudanya Sahilde Satılık 1/1000 Planda Arsa

Mudanya Sahilde Satılık 1/1000 Planda Arsa 695 m2 müstakil tapulu, denize manzaralı ve sahilin kenarında, yola cephe arazi emsallerinden uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Mudanya Sahilde Arsa

Mudanya sahilde arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 365.000.-Lira fiyata portföyümüzden satılacak olan arazi Mesudiye-Ayazma’nın en beğenilen bölgesinde yer almaktadır. Mudanya satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel 1/1000 imar planı içinde Günü birlik tesis alanı bölgesinde yer almakta olup özel parselasyona uygun olması sayesinde yatırım içinde kaçırılmayacak fırsattır.

Mudanya Sahilde Satılık Arsa

Mudanya sahilde satılık arsa almayı düşünenlere tavsiye ettiğimiz parsel elektrik, su bağlantıları hemen komşu parselde mevcut olup gerekli izinler alınarak sizde kendi zevkinize uygun bir mekan oluştırabilirsiniz. Mudanya sahilde arsalar içinde fiyatı, bulunduğu lokasyon ve 1/1000 imar planı içinde yer alması ile bölgede öne çıkan arazinin kumsalla arasında sadece ana yol bulunmaktadır. Mudanya ana yola cephe denize yakın satılık arazi müstakil tapulu olup tarla niteliğindeki parselin satışında herhangi bir engel bulunmamakta ve resmi müstakil tapulu olarak satışı yapılabilmektedir.

Mudanya Sahilde Satılık Arsa

Mudanya sahilde satılık arsa Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Eğerce, Esence, Yalıçiftlik, Tirilye, Kumyaka’da zeytinlik, tarla, müstakil ev seçenekleri için herkesin bütçesine uygun seçeneklerin bulunduğu portföyümüzü incelemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Sahilde Satılık 1/1000 Planda Arsa ilgili bilgi almak veya farklı gayrimenkul seçenekleri için bizi aramanız hayalini kurduğunuz gayrimenkul almak için ilk adım olacaktır.

Hemen Ara