Satılık arazi Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma
Satılık arazi Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma

Satılık Arazi Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma

Satılık Arazi Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma 302 m2 resmi tapulu, ana yola 30 metre uzaklıkta, yerleşimin içinde yer alan zeytinlik emsallerinden uygun fiyata yeni sahibini bekliyor.

Satılık Arazi Bursa

Satılık arazi Bursa Mudanya ilçesinin Mesudiye Ayazma mahallesinde yer alan gayrimenkul kısa süre için xxx.000.-Lira fiyata satışa sunulmuş olup yatırım için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Satılık araziler Bursa ilinde denize ve yola yakın parsel gerekli izinler alındığında içine bağ evi yapabileceğiniz gibi yazlık tarzında bir mekanda oluşturmanız mümkün olabilir.

Satılık Arazi Mudanya

Satılık arazi Mudanya Ayazma mahallesi her yıl prim yapan bölgeler arasında yer alırken satışa sunduğumuz gayrimenkul sizlere alırken kazanmanızı da sağlayacaktır. Satılık araziler Mudanya denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde 100 m2 den 100 dönüme kadar herkesin hayalini süsleyen, bütçesine uygun emlak alternatifleri sizleri beklemektedir. Bursa Teknosab projesi ile daha da değerlenecek bölgede yeni yatırımlarda planlanmakta olup hızla gelişen bölgede yer almak isteyen yatırımcılara satılık arazi tavsiye edilmektedir.

Satılık Arazi Bursa Mudanya

Satılık arazi Bursa Mudanya ilçesinin en çok ilgi gören tatil beldesinde yer alırken konum ve fiyat olarak uygun parsel haricinde Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce’de zeytinlik, arsa, bahçe seçeneklerini de portföyümüzde bulabilirsiniz. Satılık Arazi Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma ilgili bilgi almak için bizleri telefonla arayabileceğiniz gibi ofisimizde görüşme imkanı da bulabilirsiniz.

Hemen Ara