Satılık zeytinlik Mudanya Mesudiye Ayazma
Satılık zeytinlik Mudanya Mesudiye Ayazma

Satılık Zeytinlik Mudanya Mesudiye Ayazma

Satılık Zeytinlik Mudanya Mesudiye Ayazma Bursa’nın yatırımlık ve arsalar ile ilgi gören tatil beldesinde yer alan 1388 m2 arazi ana yola, yerleşime ve deniz yakın olup emsallerinden uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Satılık Zeytinlik

Satılık Zeytinlik Mudanya ilçesi MesudiyeAyazma tatil beldesinde yer alan arazi 350.000.-Lira fiyatla satışa çıkmış olup yatırımlık veya gerekli izinler alınarak bağ evi yapmak için kaçırılmayacak özelliklere sahiptir. Satılık zeytinlik Bursa içinde bakımlı ağaçlar yer alırken arazi yerleşime ve ana yola 150 metre uzaklıkta ve eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Satılık zeytinlik ana yola 1 parsel uzaklıkta olup halen kullanılan traktör yolu ile yerin içine kadar giriş yapabilmek mümkündür.

Satılık Zeytinlik Mudanya

Satılık zeytinlik Mudanya Mesudiye sahil çalışmaları ve yeni projelere yakınlığı ile her yıl değerine değer katan beldede yer alırken müstakil tapulu ve emsal dönüm fiyatlarından uygun fiyattadır. Deniz manzaralı satılık Zeytinlik Mudanya sahil köylerinde farklı m2 ve bütçelere uygun arsa, tarla, bahçe, müstakil ev seçeneklerini de Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz. Bursa Mudanya’da deniz gören zeytinlik almak için bulunduğu lokasyon ve uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz arazi dakikalar içinde sahile inebileceğiniz konumdadır.

Satılık Zeytinlik Mudanya Mesudiye

Satılık zeytinlik Mudanya Mesudiye köyünde yer almak isteyen yatırımcılar ve doğal yaşam hasreti çekenler için fırsat araziler arasında sizlere sunulurken elektrik ve su altyapılarına yaklaşık 200 metre uzaklıktadır. Satılık Zeytinlik Mudanya Mesudiye Ayazma hakkında bilgi almak ve farklı Mudanya Emlak alternatiflerini incelemek için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Hemen Ara