Yatırımlık 1 dönüm satılık tarla Bursa Mudanya Eşkel
Yatırımlık 1 dönüm satılık tarla Bursa Mudanya Eşkel

Yatırımlık 1 Dönüm Satılık Tarla Bursa Mudanya

Yatırımlık 1 Dönüm Satılık Tarla Bursa Mudanya Eşkel Esence’De denize-merkeze yakın konumda, resmi tapulu, uygun fiyatlı arazi satışa sunuldu.

Satılık Tarla

Satılık Tarla Bursa Mudanya sahil köyleri arasında en beğenilen ve tercih edilen Eşkel Esence’de yer alırken 1 dönüm 66 m2 arazi için kısa süreliğine 250.000.-Lira istenilmektedir. Bursa satılık tarlalar içinde bulunduğu lokasyon ile sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz arazi evlere sadece 1 parsel uzaklıkta olup doğal yaşamın doyasıya yaşanması için fırsat niteliğindedir.

Bursa’da nereden tarla alınır? Sorusuna gelen ilk yanıt Mudanya olmakla beraber merkeze 20 km. uzaklıktaki Eşkel Esence mahallesi yeni projelere yakınlığı ile yatırımlık arazilerinde tercih edildiği bölgedir. 1 Dönüm tarla almak isteyenlerin ilgisini göreceğini düşündüğümüz arazi satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Dönüm Satılık Tarla

Dönüm satılık tarla Bursa denize yakın yatırımlık arazi arayanların öncelikle tercih edebileceği gayrimenkul sizinde tercihiniz olabilecektir. 1 Dönüm satılık tarla sahile ve merkeze yaklaşık 1 km. uzaklıkta arazi yakınında elektrik-su altyapı imkanları da bulunmaktadır.

Mudanya Emlakçılar içinde bölgenin en eskisi olarak yıllardır sizlere hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil bahçeli ev seçenekleri bulabilirsiniz. Instagram, Twitter, Facebook, Youtube sosyal medya hesaplarımızdan Mudi Emlak takip ederek sizde yatırımlık arazi fırsatlarından ilk olarak sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Yatırımlık Satılık Tarla

1 Dönüm yatırımlık satılık tarla Bursa Mudanya Eşkel’de fırsat arazi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizi telefonla arayabileceğiz gibi yeri görmek için randevu almanızı rica ederiz. Yatırımlık 1 Dönüm Satılık Tarla Bursa Mudanya Eşkel fırsatını kaçırmadan değerlendirmek için acele etmenizi önerir, sizinde bütçenize uygun gayrimenkul için diğer ilanlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Satılık tarla
Satılık tarla Bursa
Hemen Ara