Ana Yola Cephe 3 Dönüm Satılık Arsa

Ana Yola Cephe 3 Dönüm Satılık Arsa Mudanya Esence-Eşkel’de kısa süre için xxx.000.-TL fiyat karşılığında satışa sunulmuştur.

Esencede dönüm arsa

Esencede dönüm arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak satışa sunduğumuz arsamız arkasında keçi yolu bulunmakta olup önündeki ana yol sayesinde yılın her mevsiminde rahatlıkla giriş yapılabilmektedir. Mudi Emlak farkı ile sizlere sunulan arsalarımız hakkında detaylı bilgiyi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

Bursa Mudanya satılık arazi her bütçeye uygun yüzlerce seçenekle sizde gayrimenkul yatırım yapmak istiyorsanız Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma bölgesinde yer almanızı öneririz.

Ana Yola Cephe Eşkelde dönüm arazi

Ana Yola Cephe Eşkelde dönüm arazi arayanların ve 120 m2 arsa alarak kendisine müstakil ev yapmak isteyenlerin, Esence, Eşkel, Mesudiye, Eğerce, Söğütpınar bölgelerinde yatırımlık arazi arayanların buluşma noktası olan Mudi Emlak portföyünde herkesin hayallerinin gerçekleşeceği gayri menkuller bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Eşkel Esence 3 dönüm arazi yeni sahibine hayırlı olmasını diler yüzlerce arsa, tarla, zeytinlik, yazlık, müstakil ev seçeneği ile sizlere yıllardır hizmet sunan firmamıza danışmadan gayrimenkul yatırım yapmamanızı tavsiye ederiz.

İlan No:MD-110

Hemen Ara