Bursa Eşkel Esence denize sıfır arsa tarla

Bursa Eşkel Esence Denize Sıfır Arsa Tarla

Denize Sıfır Satılık Arsa Bursa Mudanya Eşkel, Esence Tarla uygun fiyatlı arazi hobi bahçesi arayanlara kısa süre için uygun fiyata satışta.

Bursa Denize Sıfır Arsa

Bursa denize sıfır arsa arayanlar için 125 m2 arazi için istenilen fiyat 435.000.-Lira olup 1/1000 imar planı içinde yer alan resmi tapulu arazinin tapusunda tarla niteliğindedir. Bursa Denize sıfır satılık arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak kelepir fiyatla sizlere sunulan arazi ana yola yakın ve kumsala sıfır konumu sayesinde sizinde doğayla başbaşa kalmanızı sağlayacaktır. Denize sıfır arsa tarla arayanlar için kaçırılmayacak fırsat değerindeki arazi imar planı içinde olduğundan mutlaka değerlendirilmelidir.

Bursa Deniz Sıfır Tarla

Bursa denize sıfır tarla arsa hızla gelişen Mudanya bölgesinde yer alırken geleceğe yatırım yapmak isteyenlerinde kaçırmamaları gereken bir gayrimenkuldür. Bursa sahil köyleri Mudanya’ya bağlı Eşkel Esence mahallesi Bursa merkeze yaklaşık 50 km. Mudanya merkeze yaklaşık 20 km. uzaklıktadır. Eşkel denize sıfır arsa ve tarla resmi hisseli tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Mudanya satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde Eşkel, Esence, Tirilye, Kumyaka, Mesudiye Ayazma’da satılık tarla, zeytinlik, bahçe fırsatları da sizleri beklemektedir.

Bursa denize sıfır satılık tarla ve yatırımlık deniz manzaralı arazi sahipleri mülklerinin satışında Mudi Emlak tercih ederek kazanıyor. Mudanya satılık tarla arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen firmamız sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilirsiniz. Mesudiye Ayazma ve Eşkel Esence ofislerimize gelmeden önce yaşanan yoğunluktan dolayı mutlaka randevu almanızı rica ederiz.

Bursa Eşkel Denize Sıfır Arsa Tarla

Bursa Eşkel denize sıfır arsa tarla Eşkel Esence merkeze yaklaşık 1 km. uzaklıkta yer alırken Bursa ve Mudanya’dan toplu ulaşım imaknı bulunmaktadır. Bursa Eşkel Esence Denize Sıfır Satılık Arsa Tarla hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi Mesudiye Ayazma sahil bulunan ofisimize randevu ile gelerek Mudanya çevresindeki arazi, zeytinlik, bahçe seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Bursa denize sıfır arsa
Bursa denize sıfır tarla
Bursa Eşkel Esence denize sıfır tarla
Bursa Eişkel denize sıfır arsa
Hemen Ara