Mudanya Eğerce Denize Sıfır Satılık Tarla

Mudanya Eğerce Denize Sıfır Satılık Tarla 99 m2 ana yola yakın,uygun fiyatlı arazi resmi hisseli tapulu olup kelepir arazi Bursa’nın hızla prim yapan bölgesinin en ucuz parselidir.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla arayanlar için kısa süreliğine 60.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi denize yakın konumu ve kelepir fiyat avantajı ile kaçırılmayacak gayrimenkul fırsatıdır. Mudanya’da satılık tarlalar içinde öne çıkan arazi aynı parsel içinde denize sıfır arsa ve müstakil evler bulunmakta olup hemen arkasından toplu taşıma araçları geçmektedir.

Eğerce Satılık Tarla

Eğerce satılık tarla Bursa Mudanya bölgesinin en çok tercih edilen bölgesinde yer alırken hızla gelişen bölgede sizde yer almak istiyorsanız kaçırmamanızı öneririz. Mudanya Eğerce satılık tarla resmi hisseli tapulu olup satış işlemleri Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Mudanya denize sıfır tarla arsa almak isteyenlerin yıllardır ilk tercihi olan Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi sizinde doğal hayatın tadını sürmenizi sağlayacak özelliklere sahiptir.

Mudanya Eğerce Satılık Tarla

Mudanya Eğerce satılık tarla başta olmak üzere yatırımlık zeytinlik, kelepir arsa, denize sıfır araziler için sizde bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve bütçenize uygun seçenekler içinden seçim yapabilirsiniz. Mudanya Eğerce Denize Sıfır Satılık Tarla hakkında bilgi almak, farklı gayrimenkulleri görmek için randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara