Mudanya Eğerce denize sıfır satılık tarla
Mudanya Eğerce denize sıfır satılık tarla

Mudanya Eğerce Denize Sıfır Satılık Tarla

Mudanya Satılık Tarla, Eğerce Satılık arsa, Mudanya Eğerce Satılık tarlalar uygun fiyatlı arazi resmi hisseli tapulu olup Bursa’nın hızla prim yapan bölgesinin en ucuz parselidir.

Mudanya’da Satılık Tarla

Mudanya’da satılık tarla arayanlar için kısa süreliğine 75.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi denize yakın konumu ve kelepir fiyat avantajı ile kaçırılmayacak gayrimenkul fırsatıdır. Mudanya’da satılık tarlalar içinde öne çıkan arazi aynı parsel içinde denize sıfır arsa ve müstakil evler bulunmakta olup hemen arkasından toplu taşıma araçları geçmektedir. Bursa’nın en güzel köyü olarak yakın illerde yaşayanlarında ilgisini çeken Eşkel, Trilye, Mesudiye bandını görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya köylerinde satılık bahçeli müstakil ev seçenekleri içinde bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Eğerce Satılık Tarla

Eğerce satılık tarla Bursa Eşkel, Esence, Mesudiye bölgesinin en çok tercih edilen bölgesinde yer alırken hızla gelişen bölgede sizde yer almak istiyorsanız kaçırmamanızı öneririz. Mudanya Eğerce satılık tarla resmi hisseli tapulu olup satış işlemleri Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Mudanya denize sıfır tarla arsa almak isteyenlerin yıllardır ilk tercihi olan Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi sizinde doğal hayatın tadını sürmenizi sağlayacak özelliklere sahiptir.

Satılık denize sıfır satılık tarla içinde kelepir fiyat ve manzaralı konum sizinde tercihiniz olacak özelliklerdeki arazi kaçırmayın. Mudanya bölgesinde satılık arsalarınızın satışı için bizimle çalışarak en doğru fiyatlandırma ile satış işlemlerinin gerçekleşmesini mümkün kılabilirsiniz. Mudanya denize sıfır arsa tarla almak isteyenler için hemen yan parselinde alt yapı bulunan arazi sizinde seçimini olabilir.

Mudanya Eğerce Satılık Arsa

Mudanya Eğerce satılık arsa başta olmak üzere yatırımlık zeytinlik, kelepir arsa, denize sıfır araziler için sizde bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve bütçenize uygun seçenekler içinden seçim yapabilirsiniz. Mudi Emlak hayallerinizin gerçekleşmesi için size bir telefon kadar yakın olup ofisimiz Mesudiye-Ayazma ve Eşkel-Esence sahildedir. Mudanya‘da Denize Sıfır Tarla hakkında bilgi almak, farklı gayrimenkulleri görmek için randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Mudanya Eğerce Denize Sıfır Satılık Tarla
Mudanya Eğerce satılık tarla
Mudanya denize sıfır satılık tarla
Hemen Ara