Bursa Eşkel Esence Satılık Arsa

Bursa Eşkel Esence Satılık Arsa 345 m2 denize, merkeze, alışveriş merkezine yürüyüş mesafesinde ana yol kenarında, resmi tapulu, 1/1000 imar planı içinde parseller uygun fiyatla satışa sunuldu.

Bursa Satılık Arsa

Bursa satılık arsa Marmara Bölgesinin en çok tercih edilen tatil beldesi Mudanya Eşkel-Esence’nin en güzel lokasyonunda yer alırken sadece 355.000.-Lira fiyata sizin olabilir. Bursa Eşkel satılık arsa almayı düşünenler için kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulan 3 parsel bulunmakta olup istenirse tümü de satılabileceği gibi geleceğiniz için eşine az rastlanır yatırım fırsatı olacaktır.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel satılık arsa tarla niteliğinde arazi 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup gerekli izinler alınarak 6.5 metre uzunlukta yapıya uygundur. Bursa Eşkel satılık arsa içinde fiyatı ve bulunduğu lokasyon ile öne çıkan parsel hemen yanında ticari işletme bulunmakta olup yerleşimin içindeki arazi denize sadece dakikalar içinde yürüyüşle ulaşabileceğiniz konumdadır. Bursa Mudanya Eşkel Esence satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde 45.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla araziler bulabilirsiniz. Bursa’da yatırımlık arsalar denildiğinde deniz manzaralı, yola cephe, yatırımlık, denize sıfır araziler bölgenin lider gayrimenkul firması portföyünde sizleri beklemektedir.

Bursa Eşkel Satılık Arsa

Bursa Eşkel satılık arsa satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup emsallerinden uygun fiyata satın alacağınız araziyi yatırımlık olarak da değerlendirebilirsiniz. Bursa Eşkel Esence Satılık Arsa denize yakın tarla, yatırımlık zeytinlik ve daha yüzlerce seçenekle sizlere uzun yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Call Now ButtonHemen Ara