Bursa Eşkel Esence satılık arsa
Bursa Eşkel Esence satılık arsa

Bursa Eşkel Esence Satılık Arsa

Bursa Eşkel Esence Satılık Arsa 345 m2 denize, merkeze, alışveriş merkezine yürüyüş mesafesinde ana yol kenarında, resmi tapulu, 1/1000 imar planı içinde parseller uygun fiyatla satışa sunuldu.

Bursa Satılık Arsalar

Bursa satılık arsalar Marmara Bölgesinin en çok tercih edilen tatil beldesi Mudanya Eşkel-Esence’nin en güzel lokasyonunda yer alırken sadece 375.000.-Lira fiyata sizin olabilir. Bursa Eşkel satılık arsa almayı düşünenler için kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulan arazide 3 parsel bulunmakta olup istenirse tümü de satılabileceği gibi geleceğiniz için eşine az rastlanır yatırım fırsatı olacaktır. Bursa satılık arsa tarla fırsatı olarak sizlere sunulan arazi yatırım amacıyla da kaçırılmazdır. Denize yakın konumu, imar planı içinde ve yola cepheli olması sebebiyle mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Mudanya köylerinde satılık arsalar haricinde yazlık, bahçeli ev, müstakil ev, villa seçenekleri de portföyümüzde bulabilirsiniz.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel satılık arsa tarla niteliğinde arazi 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup gerekli izinler alınarak 6.5 metre uzunlukta yapıya uygun olabilir. Bursa Eşkel satılık arsa içinde fiyatı ve bulunduğu lokasyon ile öne çıkan parsel hemen yanında ticari işletme bulunmakta olup yerleşimin içindeki arazi denize sadece dakikalar içinde yürüyüşle ulaşabileceğiniz konumdadır. Bursa Mudanya Eşkel Esence satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde 60.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla araziler bulabilirsiniz.

Bursa’da yatırımlık arsalar denildiğinde deniz manzaralı, yola cephe, yatırımlık, denize sıfır araziler bölgenin lider gayrimenkul firması portföyünde sizleri beklemektedir. Bursada satılık arsalar içinde öne çıkan arazi haricinde her bütçeye uygun alternatiflerde mevcuttur. Sizde Eşkel, Esence bölgesinde yer almak istiyorsanız bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Facebook, Instagram, Twitter, Youtube kanallarından bizi takip ederek uygun fiyata araziler ilk sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Bursa Eşkel Satılık Arsa

Bursa Eşkel satılık arsa satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup emsallerinden uygun fiyata satın alacağınız araziyi yatırımlık olarak da değerlendirebilirsiniz. Bursa Eşkel Esence Satılık Arsa denize yakın tarla, yatırımlık zeytinlik ve daha yüzlerce seçenekle sizlere uzun yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara