Satılık Hobi Bahçesi-Bursa Deniz Manzaralı Bahçe

Satılık hobi bahçesi, Bursa deniz manzaralı bahçe Mudanya Eşkel Esence’de sahile yakın, uygun fiyatlı arazi yeni sahibini bekliyor.

Satılık Hobi Bahçesi

Satılık hobi bahçesi 1.038 m2 Bursa Mudanya Eşkel Esence köyünde emsal dönüm fiyatlarından uygun 1.250.000.-Lira fiyata satılacaktır. Bursa hobi bahçesi satın alarak yatırım yapmak isteyenler için çok uygun arazi resmi tapuludur. Dönümü en ucuz tarlalar içinde emsallerine göre uygun arazi sizinde seçiminiz olabilir. Bursa satılık zeytinlik ve hobi bahçeleri elektrik-su altyapılarına yaklaşık 200 metre yakınlıkta olup hızla yerleşim arazinin bulunduğu mevkiye doğru kaymaktadır.

Bursa Hobi Bahçesi

Bursa hobi bahçesi ana yola yaklaşık 100 metre uzaklıkta ve deniz manzaralı arazi içinde zeytin ağaçları da bulunmaktadır. Bursa Mudanya hobi bahçesi arayanlar için lokasyonu ve deniz manzarası yanında uygun fiyatı da size cazip gelebilir. Bursa köylerinde hobi bahçeleri arayanların en geniş portföyü ile ilk tercihi olan Mudi Emlak portföyünde her bütçeye uygun gayrimenkuller bulabilirsiniz. Bursa’da yatırımlık arsa tarla nereden alınır? sorusu son zamanlarsa sıklıkla sorulmakta olup ağırlık verilen cevap Mudanya sahil köyleri Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esence, Eğerce olmaktadır.

Bursa satılık tarla bahçe satışa sunulan gayrimenkul bağ niteliğinde olup yerleşime yaklaşık 200 metre uzaklıktadır. Sahili en güzel köyler arasında yaklaşık 18 km. uzanan sahil bandının en popüler beldesi Mudanya Eşkel Esence’de yer almak isteyenler için fırsat niteliğinde arazi resmi tapuludur. Bursa Mudanya hobi bahçeleri satın alarak yatırım yapma imkanı bulabileceğiniz arazi market, cami, çay bahçelerine yürüyüşle ulaşabileceğiniz konumdadır.

Mudanya Hobi Bahçesi

Mudanya hobi bahçesi doğa ve deniz keyfini doyasıya yaşamanız için fırsat niteliğindedir. Mudanya Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan gayrimenkullerden ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Eşkel ve Mesudiye sahilde yer alan Mudi Emlak ofislerinde sizde aradığınız özelliklerdeki satılık arsa, tarla, bağ, bahçe seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bursa Mudanya köylerindeki arazilerinizi satılması, kiralanması çalışmaları içinde bizimle temas kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hobi bahçesi Bursa Mudanya köylerinde arsa, tarla, bahçe, yazlık, müstakil ev seçenekleri için bizi arayarak ön bilgi alabilir ve randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Hemen Ara