Mudanya Eşkel bahçe
Mudanya Eşkel bahçe

Mudanya Eşkel Satılık Bahçe

Mudanya satılık bahçe, Bursa Eşkel Esence, Bursa hobi bahçesi, meyve bahçesi, 525 m2 ölçümde, köye sadece 180 m. mesafede kelepir fiyatlıdır.

Mudanya Satılık Bahçe

Mudanya satılık bahçe arayanlar için kaçırılmayacak fiyatı  ve yatırım ya da bağ evi yapabilmek için uygun konumda olup kısa süre için xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuştur. Mudanya’da satılık bahçe satın alarak hobi amaçlı kullanabileceğiniz arazi toplamda 2.100 m2 olup 1/4 hissesi olan 525 m2 satılıktır. Bursa’nın yeni projeleri ile yoğun ilgi göre bölgesinin tam ortasında yer alan arazi deniz yaklaşık 1.800 metre uzaklıkta olup kafa dinlemek ve şehir stresinden uzaklaşmak için bahçe arayanların kaçırmamasını tavsiye ederiz. Bursa Mudanya’da satılık bahçe için araç takas teklifleri değerlendirilebileceği gibi bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mudanya Eşkel’de Satılık Bahçe

Mudanya Eşkel’de satılık bahçe resmi tapulu olup Mudanya Tapu Müdürlüğü’nden satışı gerçekleştirilecek arazinin doğa ve kısmi deniz manzarası sayesinde sizde paranıza değer katarken keyfinizce vakit geçirebilirsiniz. Eşkel satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizlere yatırım fırsatı olarak sunulan bahçe yapılması planlanan villa projelerine de yaklaşık 700 metre mesafede yer almaktadır.

Mudanya satılık hobi bahçesi olarak hızla gelişen bölgede yer alan gayrimenkul sizinde doğayla başbaşa kalmanızı sağlayabilir. Mudanya köylerinde satılık bahçe almayı düşünenler için Bursa en güzel köyünde satışa sunulan arazi yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Mudanya Belediyesi imar çalışmalarında önünde bulunan yola sokak ismi verilen arazi köye yakın konumu ve uygun fiyatını kaçırmayın. Bursa bölgesindeki Mudanya satılık tarla, arsa, arazi sahibinden ilanları takip etmek için Mudi Emlak sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Mudanya Eşkel Esence Satılık Bahçe

Mudanya Eşkel Esence satılık bahçe ve Kumyaka’dan Mesudiye’ye kadar sahil bandında yer alan herkesin bütçesine uygun alternatifleri detaylı incelemek için ofisimize bekliyoruz. Bursa satılık hobi bahçesi hakkında detaylı görüşmek, farklı alternatifleri değerlendirmek için bizi arayabilirsiniz. Mudanya Eşkel Satılık Bahçe alırken doğru fiyatlandırma ve bölgede en geniş arazi, müstakil ev portföyüne sahip Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Eşkel Esence saılık bahçe
Mudanya Eşkel Satılık bahçe
Mudanya satılık bahçe

Hemen Ara