Mudanya Eşkel Satılık Bahçe

Mudanya Eşkel satılık bahçe 525 m2 ölçümde, köye sadece 180 metre mesafede olup içine kadar yılın her mevsiminde rahatlıkla ulabileceğiniz konumdadır.

Mudanya Satılık Bahçe

Mudanya satılık bahçe arayanlar için kaçırılmayacak fiyatı  ve yatırım ya da bağ evi yapabilmek için uygun konumda olup kısa süre için 225.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuştur. Mudanya’da satılık bahçe satın alarak hobi amaçlı kullanabileceğiniz arazi toplamda 2.100 m2 olup 1/4 hissesi olan 525 m2 satılıktır. Bursa’nın yeni projeleri ile yoğun ilgi göre bölgesinin tam ortasında yer alan arazi deniz yaklaşık 1.800 metre uzaklıkta olup kafa dinlemek ve şehir stresinden uzaklaşmak için bahçe arayanların kaçırmamasını tavsiye ederiz.

Mudanya Eşkel’de Satılık Bahçe

Mudanya Eşkel’de satılık bahçe resmi tapulu olup Mudanya Tapu Müdürlüğü’nden satışı gerçekleştirilecek arazinin doğa ve kısmi deniz manzarası sayesinde sizde paranıza değer katarken keyfinizce vakit geçirebilirsiniz. Eşkel satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizlere yatırım fırsatı olarak sunulan bahçe yapılması planlanan villa projelerine de yaklaşık 700 metre mesafede yer almaktadır.

Mudanya Eşkel Esence Satılık Bahçe

Mudanya Eşkel Esence satılık bahçe ve Kumyaka’dan Mesudiye’ye kadar sahil bandında yer alan herkesin bütçesine uygun alternatifleri detaylı incelemek için ofisimize bekliyoruz. Mudanya Satılık Bahçe alırken doğru fiyatlandırma ve bölgede en geniş arazi, müstakil ev portföyüne sahip Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

 


Call Now ButtonHemen Ara