Bursa Eşkel satılık arsa
Bursa Eşkel satılık arsa

Bursa Eşkel Satılık Arsa, Deniz Manzaralı

Bursa Eşkel Satılık Arsa, deniz manzaralı arazi, Mudanya, Esence köyü satılık arsalar, evlere komşu, 1/1000 planda denize yakın tarla fırsatı.

Bursa Eşkel Satılık Arsa

Bursa Eşkel satılık arsa Göktepe mevkiinde, deniz manzaralı, evlere komşu 240 m2 arazi kısa süre için 175.000.-Lira karşılığında sizin olabilir. Bursa Eşkel’de arsa almayı düşünenler için kaçırılmaması gereken fırsat parseller Mudanya 100 m2 arazi fiyatları 130.000.-Lira olarak satış gördüğü günümüzde kelepir emlakdır. Bursa köyleri arsalar arasında bulunduğu konumla öne çıkan arazi sizinde seçiminiz olabilecektir. Bursa en güzel köyleri arasında gösterilen Mudanya Eşkel, Esence bölgesinin en eski yerleşiminde bulunan parsel satışları Tapu Müdürlüğünde resmi satış yapılarak adınıza tapu çıkarılacaktır.

Satılık Arsa Bursa

Satılık arsa Bursa tapusunda tarla niteliğindeki gayrimenkul evlere yakın olup elektrik, su altyapıları aynı parsel içinde bulunmaktadır. Eşkel Esence Bursa en beğenilen köyleri arasında gösterilirken yatırımlık arazi almak isteyenlerinde mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Mudanya Eşkel’de arsalar içinde deniz manzarası ile sizinde beğeneceğinizi düşündüğümüz gayrimenkul sahile-merkeze yaklaşık 800 metre uzaklıktadır.

Bursa da uygun fiyatlı arsalar denildiğinde Mesudiye, Ayazma, Tirilye, Eşkel, Esence bölgesinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizde hayal ettiğiniz mülkü rahatlıkla bulabilirsiniz. Mudanya denize yakın arazi 1/1000 imar planı içinde yer alırken hızla gelişen bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat değerindedir. Bursa Mudanya bölgesinde tarla, bahçe, zeytinlik, yazlık, müstakil evlerinizi bizi gayrimenkul satışı için seçerek kısa sürede, doğru fiyatlandırma ile satılmasını sağlayabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya Eşkel satılık arsa başta olmak üzere yüzlerce seçenekle bölgenin lider gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Resmi tapulu ve Mudanya Belediyesi tarafından imar çalışması yürütülen Eşkel Esence bölgesi özellikle son yıllarda popüler olarak tercih edilmektedir. Mudanya deniz manzaralı arsa fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız bizi sosyal medya Instagram, Twitter, Youtube, Facebook takip etmenizi tavsiye ederiz. Bursa Eşkel’de satılık arsa fırsatı hakkında bilgi almak ve farklı gayrimenkuller değerlendirmek için bizi arayabilirsiniz.

Bursa Eşkel Satılık Arsa
Hemen Ara