Bursa Mudanya denize yakın yola cephe arsa
Bursa Mudanya denize yakın yola cephe arsa

Bursa Mudanya Denize Yakın, Yola Cephe Arsa

Bursa Mudanya Denize Yakın, Yola Cephe Arsa 750 m2 sahile 150 metre uzaklıkta, resmi tapulu, evlere komşu arazi emsallerinden uygun fiyatla yatırımlık arazi olarak satışa sunulmuştur.

Bursa Denize Yakın Arsa

Bursa denize yakın arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak değerlendirilebilecek arazi tapusunda tarla niteliğinde olup kısa süreliğine 350.000.-Lira fiyatla satılacaktır. Bursa’da yatırımlık denize yakın arsa almak isteyenler için mutlaka değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz parsel denize ve sahile 150 metre uzaklıkta, hemen karşısında ev bulunan arazi için sizde gerekli izinleri alarak müstakil ev, yazlık, bağ evi yaparak doğayla başbaşa vakit geçirebilirsiniz.

Bursa Mudanya Denize Yakın Arsa

Bursa Mudanya denize yakın arsa almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri Eşkel-Esence’de yer alan arazi hobi bahçesi yapımına da uygun olduğu gibi toplamda 1500 m2 tapulu arazinin 1/2 si yerinizin belli olduğu arazi yeni sahibini beklemektedir. Bursa Mudanya arsa denildiğinde herkesin bütçesine uygun 100 m2 den 100 dönüme kadar zeytinlik, tarla, bahçe, 1/1000 imar planında araziler ile sizlere uzun yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak danışmadan gayrimenkul almamanızı tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Sahilde Arsalar

Bursa Mudanya sahilde arsalar sahil köylerinde yatırımlık araziler Eşkel-Esence, Tirilye, Kumyaka, Eğerce, Mesudiye-Ayazma’da zyetinlik, tarla, bahçe, villa, yazlık ilanları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bursa Mudanya Denize Yakın, Yola Cephe Arsa vakit kaybetmeden değerlendirmek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara