Bursa Mudanya Eşkel Esence satılık tarla
Bursa Mudanya Eşkel Esence satılık tarla

Bursa Mudanya Eşkel Esence Satılık Tarla

Bursa Mudanya Eşkel Esence Satılık Tarla 4750 m2 olup Mudanya-Yenikaraağaç yoluna 250 metre, Çayönü köyüne yaklaşık 3.5 kilometre uzaklığı ve bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile kaçırılmayacak yatırım fırsatıdır.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla almak isteyenler için dönüm fiyatı 70.000.-Lira ile bölgede bulamayacağınız avantajla sizlere sunulan parseliin resmi temsili olup hisseli resmi tapulu arazi toplamda 19.000 m2 nin 1/4 hissesidir. Bursa Mudanya’da satılık tarla satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber yapılacak Teknosab projesine yakın olması ve alırken kazanılacak fiyatı ile sizlere sunulan bir fırsat araziler arasında yer almaktadır.

Mudanya Eşkel Satılık Tarla

Mudanya Eşkel satılık tarla almayı düşünenlere Mudi Emlak olarak tavsiye ettiğimiz parsel kısa-orta vadede bile yatırım için karlı olacağı gibi Esence köyüne yaklaşık 4 kilometre uzaklıktaki parsel verimli arazide sizlere doğal yaşamın kapılarını aralamaktadır. Mudanya satılık arsa tarla, zeytinlik, bahçe denildiğinde ilk olarak akıllara gelen firmamızın her bütçeye uygun gayrimenkul seçenekleri içinden sizinde hayalini kurduğunuz bir emlak mutlaka bulunacaktır.

Eşkel Esence Satılık Tarla

Eşkel Esence satılık tarla alarak yatırım yapmak isteyenler için farklı gayrimenkul seçenekleri de bulunmakta olup sizlere sunulan parsel öncelikli tercihiniz olabilir. Bursa Mudanya Eşkel Esence Satılık Tarla başta olmak üzere farklı gayrimenkul seçenekleri hakkında bilgi almak veya yerleri görmek için telefonla bizlere ulaşabileceğiniz gibi Kumyaka ana yol üzerindeki ofisimizi de ziyaret ederek detayları görüşebiliriz.

Hemen Ara