Bursa Mudanya Eşkel Esence yatırımlık tarla
Bursa Mudanya Eşkel Esence yatırımlık tarla

Bursa Mudanya Eşkel Esence Yatırımlık Tarla

Bursa Mudanya Eşkel Esence Yatırımlık Tarla 1056 m2 olup köye yaklaşık 300 metre uzaklıkta, kadastro yoluna 1 parsel arazi kısa süreliğine kelepir fiyat avantajı ile portföyümüzde satışa sunulmuştur.

Bursa Yatırımlık Tarla

Bursa yatırımlık tarla almak isteyenler için hızla gelişmekte olan ve yeni projelerin ortasında yer alan Eşkel satılık tarla 185.000.-Lira fiyata yeni sahibini beklemektedir. Bursa’da yatırımlık tarla arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında gösterdiğimiz parsel müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamaktadır.

Bursa Mudanya Yatırımlık Tarla

Bursa Mudanya yatırımlık tarla köye yakın olması ile ister hobi bahçesi olarak kullanabileceğiniz gibi bağ evi yapabilmek içinde uygun özelliklere sahiptir. Bursa Mudanya’da yatırımlık tarlalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan arazi alırken kazanmanızı sağlarken orta-uzun vadede getirisi yüksek olabilecektir. Teknosab projesine yakın bölgede yer alan arazi aynı zamanda Trt villa projeleri ile daha da değerlenecek Eşkel-Esence’nin ufak parça arazilerde en uygun parsellerindendir.

Eşkel-Esence Yatırımlık Tarla

Eşkel-Esence yatırımlık tarla alternatifleri ile yıllardır güvenle sizlere hizmet veren firmamız farkıyla sizlere sunulan arazi köye yakın olduğundan elektrik-su altyapıları da zaman içinde yerin içine kadar gelebilir. Bursa Mudanya Eşkel Esence Yatırımlık Tarla hakkında detaylı bilgi alarak herkesin uygun zeytinlik, bahçe, bağ, arsa, müstakil ev seçeneklerini bulabileceğiniz Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara