Bursa Mudanya Eşkel ihtiyaçtan satılık arsa
Bursa Mudanya Eşkel ihtiyaçtan satılık arsa

Bursa Mudanya Eşkel İhtiyaçtan Satılık Arsa

Bursa Mudanya Eşkel İhtiyaçtan Satılık Arsa 668 m2 zeytinlik niteliğinde, evlere komşu, sahile yakın, müstakil tapulu arazi emsallerinden çok uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Bursa İhtiyaçtan Satılık Arsa

Bursa ihtiyaçtan satılık arsa yeni projeleri ile öne çıkan Mudanya Eşkel-Esence mahallesinde yer alırken kısa süreliğine 500.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Bursa satılık arsa almak isteyenler için emsallerinden uygun fiyata satışa sunulan parsel müstakil tapulu olması ve evlere komşu, elektrik su bağlantılarında yakın konumu ile mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz araziler arasında öne çıkmasını sağlamaktadır.

Mudanya İhtiyaçtan Satılık Arsa

Mudanya ihtiyaçtan satılık arsa denize kuşbakışı 700 metre, merkeze yaklaşık 500 metre uzaklıkta olup Belediye araçları ile Bursa’ya ulaşım çok kolaylaşmıştır. Mudanya’da ihtiyaçtan satılık arsa almak isteyenlere önerdiğimiz müstakil tapulu parsel yakınındaki 100 m2 hisseli tapulu arazilerin 65-70.000.-Lira’da satıldığı düşünüldüğünde fiyatın uygun olduğunu sizde takdir edebilirsiniz.

Bursa Mudanya İhtiyaçtan Satılık Arsa

Bursa Mudanya ihtiyaçtan satılık arsa içinde yetişkin ve bakımlı zeytin ağaçları bulunmakta olup gerekli izinler alınarak bağ evi yapımına uygundur. Mudanya köylerinde satılık araziler denildiğinde herkesin beklentilerine ve bütçesine uygun seçenekleri sunan Mudi Emlak ilk olarak akıllara gelmekte olup sizinde hayallerinizi süsleyen gayrimenkul portföyümüzde mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya Eşkel İhtiyaçtan Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi almak, farklı Mudanya Emlak seçeneklerini incelemek, yeri görmek için bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

Hemen Ara