Bursa Mudanya Eşkel Satılık Uygun Fiyat Arsa

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Uygun Fiyat Arsa 80 m2 parseller denize ve merkeze yakın, bölgede bulamayacağınız fırsat araziler sizleri bekliyor.

Bursa Satılık Arsa

Bursa satılık arsa almayı düşünenler için kısa süreliğine 82.500.-Lira fiyatla satışa sunulan parseller sizinde hızla gelişen Mudanya Eşkel Esence bölgesinde yer almanız için fırsat olabilir. Bursa’da satılık arsalar içinde denize ve merkeze yakın, uygun fiyatlı, resmi tapulu olması ile öne çıkan parsellerden şu an için 1 adet bulunmakta olup arzu ederseniz farklı m2 lerde satın alabilirsiniz. Bursa Mudanya’da satılık arsa ve tarla arayanların yıllardır ilk tercihi olan firmamız portföyünden satılacak olan parseller elektrik-su bağlantıları hemen yanıbaşında ve arazi evlere komşudur.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa 1/1000 imar planı içinde yer alan parseller tapusunda bahçe niteliğinde görünmektedir. Bursa’nın en beğenilen tatil yöreleri arasında öne çıkan Mudanya Eşkel-Esence sahili her yıl on binlerce kişinin tercihi olurken yeni projelere yakınlığı ile öne çıkan bölgede sizde yatırım yapma imkanı bulabilirsiniz. Bursa Mudanya satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde hayalini süsleyen deniz manzaralı tarla, yatırımlık zeytinlik, hobi bahçesine uygun araziler portföyümüzde bulabilirsiniz.

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Bursa Mudanya Eşkel satılık arsa bölgede resmi tapulu ufak parsellerde bulamayacağınız fiyatla satışa sunulurken sizde gerekli izinleri alarak içine yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Bursa Mudanya Eşkel Satılık Uygun Fiyat Arsa hakkında detaylı bilgi alarak yatırım fırsatını kaçırmamak için bizi arayabilir ya da ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara