Bursa Mudanya Eşkel satılık yatırımlık tarla
Bursa Mudanya Eşkel satılık yatırımlık tarla

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Yatırımlık Tarla

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Yatırımlık Tarla 5800 m2 kadastro yoluna 1 parsel, asfalya yaklaşık 600 metre, köye 2 kilometre mesafede olup bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler için bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile portföyümüze eklenen parsel tarla niteliğinde olup halen altyapı çalışmaları devam eden Teknosab projesine yakınlığı ile değerine kısa süre içinde değer kazandıracak araziler arasındadır. Bursa’da satılık tarla arayanlar için yatırımlık alınabilecek parsel için kısa süreliğine 260.000.-Lira istenilmekte olup 45.000.-Liraya dönüm fiyatı gelmektedir.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla niteliğindeki arazi su depolarına yakın bölgede yer alırken yakın zaman içinde hızla gelişen Kavakdere mevkiinde bulunmaktadır. Mudanya’da satılık tarla her geçen gün prim yapan bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmaz fırsat olup sizinde mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Mudanya Eşkel-Esence yapılması planlanan birçok projeye yakınlığı ve eşsiz sahili ile sizinde yatırım yapmak için mutlaka değerlendirmeniz gereken bölgeler arasında yer almaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ev denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde hayali kurduğunuz gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya Eşkel Satılık Yatırımlık Tarla hakkında detaylı bilgi almak ve diğer emlak gayrimenkul seçeneklerini incelemek için ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla görüşme sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara