Bursa Mudanya Eşkel yola cephe satılık arazi
Bursa Mudanya Eşkel yola cephe satılık arazi

Bursa Mudanya Eşkel Yola Cephe Satılık Arazi

Bursa Satılık Arazi, Bursa Mudanya Satılık Arazi, Bursa Mudanya Eşkel Satılık Arazi 960 m2 resmi tapulu, denize ve merkeze yakın arazi kelepir fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Arazi

Bursa satılık arazi arayanlar için sadece 265.000.-Lira fiyata satışa sunulan arazi denize ve merkeze yaklaşık 1 km. uzaklıkta olup emsal fiyatlarının yarı fiyatına satışa sunulmasının nedeni acil ihtiyaç nedeniyle satılacak olmasındandır. Bursa’da satılık arazi arsa almak isteyenler için yatırım tavsiye olarak Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan arazi sizinde tercih edebileceğiniz özellikleri ile kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz Mudanya satılık gayrimenkuller içindedir. Doğayla başbaşa kalmak isteyenler için kesinlikle önerdiğimiz arazi verimli toprağa sahip bölgede sizde organik tarım yapabilme imkanı bulabileceğiniz gibi dünya sıralamasındaki temiz havası ile ünlenen ve her yıl prim yapan bölgede sizde yer alabilirsiniz.

Bursa Mudanya Satılık Arazi

Bursa Mudanya satılık arazi fırsatı sizlere sunulurken bölgenin en geniş portföye sahip gayrimenkul firması olan Mudi Emlak portföyünde sizinde hayallerinizi süsleyen gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya köyleri satılık araziler içinde öne çıkan arazi satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber satış işlemleri hissesi tapu olarak Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Bursa Mudanya sahil köyleri Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Eğerce, Esence, Mesudiye, Ayazma satılık arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil ev seçenekleri için bizi aramanız yeterli olacaktır. Bölgede yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan firmamız portföyüne yeni eklenen fırsat arazileri kaçırmamak için Youtube, Instagram, Twitter, Pinterest sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Arazi

Bursa Mudanya Eşkel Satılık arazi ilgili sorularınız ve yeri görmek için bizi arayarak randevu almanız gerekmekle beraber yüzlerce emlak seçeneğimizi incelemeden denize yakın köylerden yer almamanızı öneririz. Bursa Mudanya Eşkel Yola Cephe Satılık Arazi verimli toprağı, eşsiz sahili ve denizi ile popülerleşen bölgede sizleri beklerken geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Eşkel Yola Cephe Satılık Arazi
Bursa satılık arazi
Bursa Mudanta Eşkel satılık arazi
Bursa Mudanya satılık arazi
Hemen Ara