Bursa Mudanya Eşkel yola cephe satılık bahçe
Bursa Mudanya Eşkel yola cephe satılık bahçe

Bursa Mudanya Eşkel Yola Cephe Satılık Bahçe

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Yola Cephe Bahçe 396 m2 ana yola ve evlere yakın, denize yürüme mesafesinde arazi emsallerinden uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa Mudanya Bahçe

Bursa Mudanya Bahçe arayanların kaçırmamalarını önerdiğimiz arazi kısa süreliğine ihtiyaçtan 170.000.-Lira fiyata satışa sunulmuş olup mutlaka değerlendirmenizi öneririz. Bursa Mudanya’da satılık bahçe almak isteyenlere ihtiyaçtan kelepir fiyata satışa sunulan müstakil tapulu arazi yaz-kış ulaşım sorunu olmayam yola cephelidir.

Bursa Mudanya Satılık Bahçe

Bursa Mudanya satılık bahçe evlere ve elektirk-su altyapılarına yaklaşık 70 metre uzaklıkta olup içinde farklı meyve ağaçları bulunmaktadır. Bursa Eşkel satılık bahçe niteliğinde tapulu arazi sizinde doğayla içiçe yaşamanızı sağlayacağı gibi bölgenin en beğenilen ve ilgi gören şirin tatil beldesi Eşkel Esence’de yer almaktadır. Bursa deniz kenarında satılık bahçe ve arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan arazi denize yaklaşık 900 metre yakınlıktadır. Bursa Mudanya yazlık köyler arasında öne çıkan Eşkel-Esence, Eğerce, Mesudiye-Ayazma’da satılık arsa, zeytinlik, bahçe, tarla ilanları için bizi arayabilirsiniz.

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Bahçe

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Bahçe sizinde aradığınız özelliklere sahip olduğunu düşündüğümüz arazi yatırımlık gayrimenkuller arasında da öne çıkmaktadır. Bursa Mudanya Eşkel Satılık Yola Cephe Bahçe ilgili detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi randevu alarak yer gösterimi ve farklı yatırımlık gayrimenkuller değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

Hemen Ara