Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık bahçe
Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık bahçe

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Bahçe

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Bahçe deniz manzaralı, kadastro yoluna cephe 665 m2 arazi hızla gelişen bölgede uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Bahçe

Bursa satılık bahçe arayanlar için kısa süreliğine 200,000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel müstakil tapulu olup eşsiz deniz manzarasına sahip konumu ile sizlerinde hayalini süsleyen evi yapabilmenizi sağlayacaktır. Bursa’da uygun fiyata bahçe almak isteyenler için kısa süreliğine bölgede bulamayacağınız fiyata satışa sunulan parsel yerleşime kuşbakışı 250 metre uzaklıkta olup yatırım içinde değerlendirilmesi gereken araziler arasında öne çıkmaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Bahçe

Bursa Mudanya satılık bahçe niteliğindeki arazi denize yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta olup manzarası ve yerleşime yakın olmasının yanında uygun fiyatı ile de sizlerin tercihi olabilir. Mesudiye Ayazma bölgesinde herkesin bütçesine uygun 100 metrekareden başlayan imarlı arsa, zeytinlik, bağ, tarla, müstakil evler bulabileceğiniz Mudi Emlak portföyünü incelemeden gayrimenkul almak için karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Ayazma satılık bahçe

Bursa Mudanya Ayazma satılık bahçe geleceğe yatırım yapmanın en doğru yolu olarak sizlere sunulurken farklı alternatifleri incelemek ve doğru karar vermek için sizleri de ofisimize bekliyoruz. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Bahçe kaçırılmaması gereken fırsat araziler arasında yer alırken acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara