deniz manzaralı arazi Mudanya Eşkel Esence
deniz manzaralı arazi Mudanya Eşkel Esence

Deniz Manzaralı Arazi Mudanya Eşkel Esence

Deniz Manzaralı Arazi Mudanya Eşkel Esence 213 m2 müstakil tapulu parsel, evlerin arasında, denize yaklaşık 700 metre uzaklıkta ve emsallerinden uygun fiyatla yeni sahibini beklemektedir.

Deniz Manzaralı Arazi Mudanya

Deniz manzaralı arazi Mudanya en beğenilen bölgesi Eşkel Esence Yalı mevkiinde yer alırken dünya sıralamasına giren temiz havası ve eşsiz sahili ile yoğun ilgi gören bölgedeki parsel için 105.000.-Lira istenilmektedir. Mudanya’da deniz manzaralı arazi denildiğinde ilk olarak tercih edilen Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan parsel müstakil tapulu ve ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Deniz Manzaralı Arazi Eşkel

Deniz manzaralı arazi Eşkel Esence mahallesinde 100 m2 yerlerin 60-70.000.-Lira fiyatla satıldığı düşünüldüğünde uygun fiyatı ile sizinde tercihiniz olabilir. Marmara bölgesinde nereden arazi alınır diye soranların yeni projeleri ile tercih ettikleri bölge olan Mudanya Eşkel-Esence’de yer almak isteyenlerin satışa sunulan parseli kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

Deniz Manzaralı Arazi Eşkel Esence

Deniz Manzaralı Arazi Eşkel Esence ve Eğerce, Mesudiye-Ayazma, Tirilye, Kumyaka’da satılık zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev, villa seçenekleri ile yüzlerce alternatifle en geniş portföyü müşterilerine sunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi öneririz. Deniz Manzaralı Arazi Mudanya Eşkel Esence  hakkında detaylı bilgi almak ve farklı parselleri incelemek için sizi de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara