Deniz manzaralı tarla – Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Deniz manzaralı tarla Bursa Mudanya Mesudiye mahalleri Merinos Koop. Yakın konumda 166 arazi uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Deniz Manzaralı Tarla

Deniz manzaralı tarla Bursa’nın yoğun ilgi gören Mudanya ilçesi Mesudiye Ayazma sahilindedir. 166 m2 resmi hisseli tapulu deniz manzaralı tarla için kısa süreliğine istenilen fiyat 850.000.-Liradır. Mudanya köylerinde satılık araziler içinde konumu, manzarası, uygun fiyatı ile çıkan gayrimenkuldür. 1/1000 imar planı içinde yer almakta olan arazi denize yakındır. Denize kuşbaşı 500 metre uzaklıktaki arazinin ana yola 150 metre mesafededir. Bursa’ya yaklaşık 50 km, Mudanya’ya yaklaşık 30 km. uzaklıktaki Mesudiye doğası ve sahili ile ilgi görmektedir.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz gayrimenkul çalışmaları süren imar planındadır. Bölgenin en eski yerleşim yerlerinden olan Merinos Yapı Koop. 100 metre uzaklıkta olan arazi elektrik-su altyapılarına da yakındır. Parselasyon planı yapılmış olan parsel sizin de hayallerinizi süsleyecek fırsat niteliğinde olabilir. Bursa’da arsa almak isteyenlerin tercih ettikleri Mudanya Mesudiye Ayazma bölgesinde farklı m2 lerde tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil ev, yazlık seçenekleri de portföyümüzde sizleri beklemektedir. Mudi Emlak farkıyla Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye, Mesudiye, Ayazma’da satılık araziler için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Bursa deniz manzaralı tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak farkıyla sizde denizien ve doğanın keyfini sürebileceğiniz arazi sahibi olabilirsiniz. Eğerce, Mesudiye, Eşkel, Tirilye bölgelerindeki gayrimenkullerinizin satışı için bizimle temas kurabilirsiniz. Bursa’da deniz manzaralı tarla veya farklı arsa seçenekleri fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara