Bursa Mudanya manzaralı kelepir zeytinlik
Bursa Mudanya manzaralı kelepir zeytinlik

Bursa Mudanya Manzaralı Kelepir Zeytinlik

Bursa Mudanya Manzaralı Kelepir Zeytinlik 5000 m2 içinde yetişkin zeytin ağaçları bulunan arazi Yalıçiftlik köyünde yer alırken ihtiyaçtan bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bursa Kelepir Zeytinlik

Bursa kelepir zeytinlik arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak 175.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel doğa manzarası ile doğal hayatın hasretini çeken yeni sahibini beklemektedir. Bursa’da kelepir zeytinlik arasında öne çıkan parsel yeni projelerin ortasında yer alan Yalıçiftlik köyünde yeni açılan baraj hemen yanındadır.

Mudanya Kelepir Zeytinlik

Mudanya kelepir zeytinlik almak isteyenler için dönüm fiyatı 35.000.-Lira ile bölgenin en uygun yeri olarak satışa sunulan parsel müstakil tapuludur. Mudanya’da kelepir zeytinlikler ve araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde 100 m2 den 100 dönüme kadar yatırımlık tarla, bahçe, bağ alternatifleri de sizleri beklemektedir. Teknosab ve Bursa Mudanya Uydukent projelerine yakın konumu ile mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz arazi köy yerleşimine de yakındır.

Bursa Mudanya Kelepir Zeytinlik

Bursa Mudanya kelepir zeytinlik hakkında detaylı bilgi almak ve farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizinde ofisimizi ziyaret etmeniz veya telefonla irtibat kurmanız yeterlidir. Bursa Mudanya Manzaralı Kelepir Zeytinlik bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satılırken sizinde geleceğinizin yatırımı için acele etmenizi öneririz.

Hemen Ara