Denize yakın arsa tarla Bursa Mudanya Eşkel
Denize yakın arsa tarla Bursa Mudanya Eşkel

Denize Yakın Arsa Tarla Bursa Mudanya Eşkel

Denize Yakın Arsa, Tarla Bursa Mudanya Eşkel Esence’de merkezi konumda, uygun fiyata, İmar planında, müstakil tapu arazi Mudi Emlak satışta.

Bursa Denize Yakın Arsa

Bursa deniz yakın arsa tarla arayanlar için Mudanya ilçesinin Eşkel Esence mahallesinde yer alan arazi ihtiyaçtan 145.000.-Lira fiyata yeni sahibini bekliyor. Denize yakın arsa almak isteyenler için kolay bulunamayacak arazi müstakil tapulu olması yanında evlere komşu konumu ile de beklentilerinizi karşılayabilir. 1/1000 İmar planı içinde yer alan arazi denize ve merkeze yaklaşık 700 metre uzaklıkta ve yatırımlık arsa almak isteyenler içinde önerilmektedir. Firmamız sayesinde sizde Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye, Mesudiye, Ayazma’da satılık arsalar içinden birinin sahibi olabilirsiniz.

Mudanya Denize Yakın Arsalar

Mudanya denize yakın arsalar Bursa ilinin en çok tercih edilen tatil beldesi Eşkel Esence’de yer alırken sizinde doğa ve denizin keyfini sürebilmeniz için fırsat olarak değerlendirilmelidir. Bursa denize yakın tarladenildiğinde ilk olarak akıllara gelen gayrimenkul firması Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan arazi tapusunda dut bahçesi niteliğindedir. Yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan firmamız portföyünde herkesin bütçesine uygun arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil ev seçenekleri bulabilirsiniz. Satışında sorun bulunmayan, merkeze ve denize yakın arazi sizinde beklentilerinizi karşılayabilir.

Bursa Mudanya denize yakın satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak ilanları geç kaldmadan izi arayarak bilgi alabilirsiniz. Eşkel sahil eşsiz kumsalı ve temiz havası ile yıllardır tercih edilirken sizinde mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Bursa Eşkel Esence, Mesudiye Ayazma sahil denize sıfır veya deniz manzaralı arazi, arsa, tarla, zeytinlik seçenekleri de portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Denize Yakın Tarla Bursa

Marmara Bölgesinin incisi Mudanya’da denize yakın tarla Bursa parlayan yıldızı olarak öne çıkarken temiz havası ile ünlenen mahalle her yıl prim yapmaktadır. Mudi Emlak sosyal medya hesapları Facebook, Instagram, Youtube, Twitter dan bizi takip ederek Bursa uygun fiyatlı arsalar ilk sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz. Denize Yakın arsalar Tarla Bursa Mudanya Eşkel hakkında bilgi almak için Mesudiye Ayazma sahilde yer alan ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla bizi arayabilirsiniz.

Denize Yakın Arsa Tarla Bursa Mudanya Eşkel
Denize yakın arsa
Denize yakın arsa Bursa
Hemen Ara