Denize Yakın Arsa Tarla Bursa Mudanya Eşkel

Denize Yakın Arsa Tarla Bursa Mudanya Eşkel Esence’de merkezi konumda, uygun fiyata, İmar planında, resmi müstakil tapulu 199 m2 arazi Mudi Emlak farkıyla satışa sunuldu.

Denize Yakın Arsa

Bursa denize yakın arsa tarla arayanlar için Mudanya ilçesinin Eşkel Esence mahallesinde yer alan arazi ihtiyaçtan 115.000.-Lira fiyata yeni sahibini bekliyor. Denize yakın arsa almak isteyenler için kolay bulunamayacak arazi müstakil tapulu olması yanında evlere komşu konumu ile de beklentilerinizi karşılayabilir. 1/1000 İmar planı içinde yer alan arazi denize ve merkeze yaklaşık 700 metre uzaklıkta ve yatırımlık arsa almak isteyenler içinde önerilmektedir. Firmamız sayesinde sizde Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye, Mesudiye, Ayazma’da satılık arsalar içinden birinin sahibi olabilirsiniz.

Denize Yakın Arsa Bursa

Mudanya denize yakın arsa Bursa ilinin en çok tercih edilen tatil beldesi Eşkel Esence’de yer alırken sizinde doğa ve denizin keyfini sürebilmeniz için fırsat olarak değerlendirilmelidir. Bursa denize yakın arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen gayrimenkul firması Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan arazi tapusunda dut bahçesi niteliğindedir. Yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan firmamız portföyünde herkesin bütçesine uygun arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil ev seçenekleri bulabilirsiniz.

Denize Yakın Arsa Tarla Bursa

Marmara Bölgesinin incisi Mudanya’da denize yakın arsa tarla Bursa parlayan yıldızı olarak öne çıkarken temiz havası ile ünlenen mahalle her yıl prim yapmaktadır. Mudi Emlak sosyal medya hesapları Facebook, Instagram, Youtube, Twitter dan bizi takip ederek Bursa uygun fiyatlı arsalar ilk sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz. Denize Yakın Arsa Tarla Bursa Mudanya Eşkel hakkında bilgi almak için Mesudiye Ayazma sahilde yer alan ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla bizi arayabilirsiniz.

Denize Yakın Arsa Tarla Bursa Mudanya Eşkel
Denize yakın arsa
Denize yakın arsa Bursa
Call Now ButtonHemen Ara