Eşkel Esence imarlı deniz manzaralı arazi
Eşkel Esence imarlı deniz manzaralı arazi

Eşkel Esence İmarlı Deniz Manzaralı Arazi

Eşkel Esence İmarlı Deniz Manzaralı Arazi 1955 m2 alanda 1/1000 villa imar planı içinde yer almakta olup yerleşimin dibinde ve bölgede bulamayacağınız fiyatla satışa sunulmuştur.

Eşkel İmarlı Arazi

Eşkel imarlı arazi dünya sıralamasında yer alan temiz havası ve güney sahillerini aratmayan sahili ile yoğun ilgi gören bölgede yer alırken kısa süreliğine xxx.000.Lira fiyatla satışa sunulmuştur. Eşkel’de deniz manzaralı imarlı arazi arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasnda bulunan araziye özel parselasyon yapılarak kısa vadede yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alabilmeniz mümkün olacağı gibi isterseniz gerekli izinler alınarak müstakil ev veya villa da yapabilirsiniz.

Esence İmarlı Arazi

Esence imarlı arazi tarla niteliğinde olup halen çalışmaları süren imar planı içinde olmayan araziler için dönümüne 350.000.-Lira istenildiği düşünüldüğünde getirisi yüksek bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilir. Esence deniz manzaralı imarlı arazi müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamakta ve denize dakikalar içinde ulaşabileceğiniz lokasyondadır.

Eşkel Esence İmarlı Arazi

Eşkel Esence imarlı arazi almak isteyenler için kısa süreliğine kaçırılmayacak fırsat fiyatla satışa sunulan parsel haricinde herkesin bütçesine uygun yatırımlık zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev seçenekleri de portföyümüzde sizleri beklemektedir. Eşkel Esence İmarlı Deniz Manzaralı Arazi hakkında detaylı bilgi alarak yeri görmek ve detaylı görüşmek için telefonla bizlere ulaşabileceğiniz gibi ofisimizi de ziyaret edeblirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara