Mudanya Eğerce’de Satılık Tarla

Mudanya Eğerce’de Satılık Tarla olarak Mudanya Mudi Emlak portföyünde satışa sunulan 2.400 m2 arazi deniz manzaralı ve kısa süre için kelepir fiyattadır.

Mudanya satılık tarla

Mudanya satılık tarla almak isteyenlerin Eğerce dönüm fiyatları içinde en uygunu olarak satışa sunduğumuz araziyi değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Eğerce’de satılık tarla fiyatı kısa süre için 300.000.-TL olup yerleşime 120 metre mesafede olması ve deniz manzarası bulunduğundan dönümü 100.000.-TL civarında seyreden beldede kaçırılmayacak arazilerin başında yer almaktadır. Hızla gelişen Mudanya Eğerce sahili Bursa’nın incisi konumundadır ve Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından her geçen gün yeni yatırımlar bölgeye yapılmaktadır. Yaklaşık 8 km. mesafeye yapılması düşünülen ro-ro limanı ile Eğerce tarlalar ve araziler hızla değerlenmekte olup bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulan parseli mutlaka değerlendirmenizi öneririz.

Mudanya satılık tarlalar

Mudanya satılık tarlalar içinde öne çıkan arazi yakınında yerleşim bulunduğundan kısa süre içinde elektrik ve su alınabilecek konumdadır. Eğercede tarla almak ve hızla gelişen bölgede yer almak isteyenler için bulunmaz fırsat olarak portföyümüzde yer alan arazi imar planı çalışmaları süren bölgede köye yakın olması ile plan içine girmesi beklenmektedir.

Mudanya’da satılık tarla

Mudanya’da satılık tarla ve zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev, villa, bağ evi satın almak için bölgenin en geniş portföyüne sahip Mudi Emlak yetkililerine danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-egercede-satilik-tarla mudanya-satilik-tarla

Hemen Ara